2016 Aralık ayı TCDD kamu personeli alımı

Balıkesir TCDD engelli kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. İlana başvuru için son tarih 29 Aralık 2016 olarak ilan edildi.Kaynak: TCDD kamu personeli alımı yapacak

3
510

Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü kamu personeli alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı DPB sitesinde yayınlandı. TCDD Balıkesir 366 Sinyalizasyon ve Telekomünikasyon Şefliğine 1 kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. İlana başvuru için son tarih 29 Aralık 2016 olarak ilan edildi.

TCDD web sitesinde yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 12 ocak 2016 tarihinde TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edecekler. İŞKUR’ca bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, noter huzurunda yapılacak kura çekimi veya sözlü sınava katılmak için bu evrakı teslim etmek zorundalar.

TCDD kamu personeli alımına sadece engelli adaylar başvuru yapabilecek. Sözlü sınav 20 Ocak 2017 tarihinde saat 10.00 da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı adresinde yapılacak.

Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı sanat kolunda çalıştırılmak üzere işe alınacak engelli işçide, yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde sinyalizasyon projelerinde en az 1 yıl çalışmış olma şartı aranıyor.

Kaynak: TCDD kamu personeli alımı yapacak

3 Yorum

  1. tecrübe istemeleri biraz kötü olmuş öyle olmasaydı başvurabilridim keske istemeselerdi. Neyse hakkımızda ne var sa ol olsun yazı için teşekkürler

  2. Valla kaçırdık ya hiç denk gelmedim bu habere aralıkta olmuş daha şimdi haberimiz oldu keşke görmüş olsaydık. Yapacak bişey yok nasipten öte yol yok.

Yorum Yap