2017’de Evde Para Kazanabileceğiniz İşler

9
1715

Günümüzde yaşanan ekonomik sıkıntılar, dövizin artışı ve insan geçiminin sağlanması için artan maliyetler sebebiyle bir evde tek kişinin çalışması yeterli olmayabiliyor. Bu sebeple özellikle eşi çalışan fakat kendi çalışmayan veya çalışamayan ev hanımları için evde ek iş yaparak para kazanmak ve ev geçimine katkıda bulunmak oldukça önemlidir. Hem evde olunan süre zarfında boş zamanları değerlendirmek hemde eve maddi katkıda bulunmak bayanları psikolojik olarakta mutlu etmektedir.

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için bazı firmaların vermiş olduğu işleri yapabilirler. En basitinden ek iş fikri olarak sizlere Davetiye katlama işini önerebiliriz. Özellikle organizasyon sezonlarında yoğun olarak matbaalar davetiye işi alır. Davetiye deyip geçmeyin, günümüzde oldukça ilgi çekici ve zahmetli davetiyeler yapılıyor ki matbaalar bu davetiyeleri hem basıp hem katlama işi ile uğraşamadıkları için evlere ek iş olarak verebiliyorlar. Sizde böyle bir matbaa bulup evde yapmak için Davetiye katlama işi alabilirsiniz.

Davetiye kartı katlama işi dışında önerebileceğimiz diğer bir iş ise Katalogdan satış yapma işidir. Katalogdan satış yapma işi için çevrenizin geniş olması ve birazda evden çıkıyor olmanız gerektiği için belki size zor gelebilir ama bu işte de oldukça karlıdır.

Sizde ek iş almak istiyorsanız öncelikle hangi işi yapacağınıza karar vermeniz ve ardından evde ek iş veren firmaları araştırmanız ve başvuru yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz bu konu altında yorum yazarak ek iş veren firmalara sesinizi duyurabilirsiniz.

 

9 Yorum

  1. Güzel yazı ve ilgi çekici bir konu. Fakat yazı başlıklarını daha detaylı anlatırsanız sevinirim hocam. Aklımda soru işaretleri kaldı.

  2. 2017 başlangıcında ekonomik oalrak kötü bir sene oldu ve ek iş durumları meydana geldi. Kesinlikle evde ek gelir güzel bir fikir. Güzel bir makale olmuş.

Yorum Yap