QNB Finansbank Hazır Kredi

Bankacılık sistemlerini kullanan ve müşterisi olan kişilere QNB Finansbank tarafından hazır kredi sunulmaktadır. Bankanın müşterisi olanlar için internet şubesinden, mobil şubesinden, en yakın Finansbank şubesinden, çağrı merkezinden hemen başvuru yaparak anında hızlı bir şekilde hazır kredinize ulaşabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

0
59

Bankacılık sistemlerini kullanan ve müşterisi olan kişilere QNB Finansbank tarafından hazır kredi sunulmaktadır. Bankanın müşterisi olanlar için internet şubesinden, mobil şubesinden, en yakın Finansbank şubesinden, çağrı merkezinden hemen başvuru yaparak anında hızlı bir şekilde hazır kredinize ulaşabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz kredi QNB Finansbank’ta anında hazır kredi olarak size sunulmaktadır.

Hesabınızdan para çekmek kadar kolay olan hazır krediyi kullanmak, bankanın şubesine gitmeden oturduğunuz yerden başvuru yaparak hesabınıza paranızı aktarılması kadar kolay. Uygun taksit imkanlarından faydalanarak, kolaylıkla ödemelerinizi yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Hazır Kredi Şartları Ve Koşulları;

Hazır kredi tutarı olarak çekebileceğiniz tutarlar, ek hesap limitlerinize bağlıdır ve bu hesap limitlerinize ek olarak tahsis edilmektedir. Hazır kredi, sadece taksitli olarak kullanabileceğiniz bir kredi limitiniz olarak bilinmelidir.

Hazır krediyi vadelendirme imkanları olarak en az 12 ay, en fazla 48 ay olarak vadelendirmeniz mümkündür. Limitleriniz dahilin de kanunlar gereği 48 ay vadeden daha fazla vade imkanı verilmemektedir.

Taksitli olarak çekilen nakitler, tüketici kredisi kullanmanız, bankanın kredi politikalarının incelenerek veya kullanmış olduğunuz nakdi kredilerinizin ödenmesi ile hazır kredi limitiniz değişebilmektedir.

Hazır Kredi Limit Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapabileceğiniz seçenekler olarak, yazımızın ilk paragraflarında belirttiğim gibi, QNB Finansbank şubelerinden, ATM’lerden, çağrı merkezlerinden, bireysel  internet şubenizden, mobil bankacılıktan yapabilmeniz mümkündür.

İnternet üzerinden yapılacak başvurular için şu yolu izlemeniz gereklidir: Krediler > Hazır Krediseçeneğindenq istediğiniz menüye ulaşabileceksiniz.

Cep şubesinden yapacağınız başvurular için ise: Krediler ve Ek Hesap seçeneğinden Hazır Kredisekmesini tıklayarak, banka şubesine gitmenize gerek kalmadan hemen anında hazır kredinizi kullanabilirsiniz.

Hazır Kredi Faiz Oranları

Ürün Adı Faiz Oranı (aylık) (BSMV,KKDF hariç) Gecikme Faiz Oranı (aylık) (BSMV,KKDF hariç) Kredi Tahsis Ücreti Maksimum Kredi Vadesi
Hazır Kredi 1,84% 2,34% 48 Ay
Hazır kredi kullanımlarında QNB Finansbank hayat sigortası talep edebilmektedir. Dilerseniz bankanın belirteceği şartlarda ve daini-i mürtein QNB Finansbank olacak şekilde dilediğiniz sigorta şirketinden de sigortanızı yaparak bankaya ibraz edebilirsiniz.

CEVAP VER