Acil Para Nasıl Bulabilirim?

1
260

Birçoğumuz zaman zaman acil paraya ihtiyaç duyarız. Gerek borç ödeme yükü gerek biraz rahat geçinmek için ek olarak para bulmak zorunda kalırız. Bunun yanı sıra üniversitede okuyan öğrenciler aldıkları burs veya harçlık yetmediğinde acil paraya ihtiyaç duyabiliyor.

Nereden acil para bulurum diye merak edenler internetten para kazanma seçeneklerini değerlendirebilirler. Sosyal medyayı aktif kullanıyorsanız ve yüksek takipçili hesaplarınız varsa bu hesaplardan reklam satışı yaparak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tabi yüksek takipçili hesabınız var fakat nasıl reklam vereceğinizi bilmiyorsanız bununla ilgili reklam satışı yapabileceğiniz forum siteleri var, o sitelere üye olarak ilan verebilirsiniz. Bunun dışında en çabuk para kazanabileceğiniz yollardan biride makale yazarlığı yapmaktır. Eğer eliniz makale yazmaya yatkınsa ve üretkenseniz günde 1000 kelime yazsanız ortalama 15 TL kazanırsınız. Web site sahipleri yani webmaster’lar genelde webmaster forumlarında makale ilanlarına bakarak makale yazdırırlar. Sizde bu tarz forum sitelerine üye olarak kendinizi tanıtan ve ücretinizi belirttiğiniz bir ilan vererek çabucak müşteri bulabilirsiniz. Müşterinin istediği doğrultuda makale yazabilir veya uzmanlık alanınızla ilgili boş olduğunuz sürece makaleler yazarak bunları toplu olarak satabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz risksiz ve garanti getirili para kazanma fikirleridir. Tabi bunların haricinde daha birçok para kazanma yöntemi vardır. Yalnız acil para bulmak isteyenler bu önerilerimiz ile kolayca para bulabilirler. Alternatif olarak eğer belli bir geliriniz var ise yani maaşlı çalışansanız bazı bankalardan anında kredi hizmetinden yararlanarak kredi alabilirsiniz. Tabi bu sizi tekrar borçlandıracağı için daha sonraki günlerde yine sıkıntı çekebilirsiniz. Bu yüzden en mantıklısı boş vaktinizi değerlendirerek uzmanlık alanınızla ilgili veya çok uzmanlık gerektirmeyen işler yaparak internet üzerinden bu zamanınızı nakite çevirmenizdir.

1 yorum

Yorum Yap