Action Coin Nedir? Ücretsiz Kazandığımız Action Coinlerimizi Nakite Çeviriyoruz!

0
1327

2018 yılında piyasaya çıkmaya hazırlanan yeni kripto para birimi olan Action coin kendi internet sayfası üzerinden üye olanlara hediye olarak 1000 adet coin veriyor. Aksiyon sporlarına ve daha bir çok aktiviteye yatırımlar yapmayı amaçlayan bir dijital para olarak piyasaya çıkacak. Eğer iddia ettikleri gibi bir aksilik olmadan piyasaya çıkarsa önceden üye olanların bedavadan 1000 adet Action Coin’i olmuş olacak.

2018 Mart ayında çıkması planlanan Action Coin’e aşağıdaki linkten üye olarak 1000 adet Action Coin sahibi olabilirsiniz. Kaybedecek birşeyiniz yok saniyeler içerisinde üye olup Mart 2018 tarihini bekleyerek neler olacağını görebiliriz. Eğer gerçekten kripto para borsalarında işlem görmeye başlarsa bedavadan bu coinlere sahip olmuş olursunuz.

1000 adet ücretsiz Action Coin kazanmak için tıklayın

Action Coin Nasıl Alınır

Action coin nasıl alınır, yukarıdaki linkten siteye girerek Sign Up kısmını tıklayarak üye olabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturup, gerekli bilgilerinizi doğruladıktan sonrasında 1000 adet ücretsiz action coin sahibi olursunuz. Referans sistemi de bulunan Action coin ile kendi referans linkinizden üye olanlardan 1000 adet daha coin kazanırsınız. Üye olmayıp sadece referans linkinizden siteye girenlerden ise 10 adet coin kazanabilirsiniz.

1000 adet ücretsiz Action Coin kazanmak için tıklayın

Güncelleme 31.05.2018

Bir çok kişi bu coini scam olarak düşünüyordu, bende bu düşünceye sahiptim fakat action coin beni de şaşırttı. Borsaya girdi ve sorunsuz şekilde kazandığım action coinleri transfer ederek bozdurdum. Şuanda 50.000 action coin 40 Dolar, yani 180 TL civarında bir paraya tekabül ediyor. Bu coinin fiyatı şuan çok düşük fakat işin iyi tarafından bakmak gerekiyor, hiçbir para yatırmadan sadece referans sistemiyle binlerce Action coin kazanabilirsiniz ve bunu nakite çevirebilirsiniz. Şunu da belirteyim ki Action coin borsaya gireli 2 hafta oluyor ve fiyatı 2’ye katladı.

Action Coin borsaya girmeden önce referans kazancı olarak 1.000 Coin veriyordu fakat musluğu biraz kıstı Mayıs ayı itibariyle artık referans linkinizden üye olanlara 200 Actn veriyor.

Buraya tıklayarak üye olursanız sitemize küçük bir katkıda bulunmuş olursunuz 🙂

Action Coin Hangi Borsalarda İşlem Görüyor?

İlk olarak stocks.exchange borsasında işlem görmeye başladı, bu borsada sadece ACTN/ETH çiftiyle alım satım yapma imkanı sunuyor.

Eğer Btc ile alım satım yapmak istiyorsanız BTC/ACTN trade imkanı sunan bitssa borsasına üye olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şuanda bu iki küçük çaplı borsada işlem görsede sorunsuz ve güvenli şekilde Action Coinlerinizi satabilirsiniz.

Hesabınızdaki coinleri wallet’e aktarmak ve sonrasında borsaya aktarıp alım satım yapmak gibi teknik konulara bu konumuzda yer vermedim. Fakat isteyene mail olarak elimden geldiğince destek olmaya çalışırım. Takıldığınız veya sormak istediğiniz birşey olursa konu altında yorum yapabilir veya İletişim bölümünden bize mesajınızı iletebilirsiniz.

Yorum Yap