Action Coin Nedir? 1000 Adet Ücretsiz Action Coin Nasıl Alınır?

0
1091

2018 yılında piyasaya çıkmaya hazırlanan yeni kripto para birimi olan Action coin kendi internet sayfası üzerinden üye olanlara hediye olarak 1000 adet coin veriyor. Aksiyon sporlarına ve daha bir çok aktiviteye yatırımlar yapmayı amaçlayan bir dijital para olarak piyasaya çıkacak. Eğer iddia ettikleri gibi bir aksilik olmadan piyasaya çıkarsa önceden üye olanların bedavadan 1000 adet Action Coin’i olmuş olacak.

2018 Mart ayında çıkması planlanan Action Coin’e aşağıdaki linkten üye olarak 1000 adet Action Coin sahibi olabilirsiniz. Kaybedecek birşeyiniz yok saniyeler içerisinde üye olup Mart 2018 tarihini bekleyerek neler olacağını görebiliriz. Eğer gerçekten kripto para borsalarında işlem görmeye başlarsa bedavadan bu coinlere sahip olmuş olursunuz.

1000 adet ücretsiz Action Coin kazanmak için tıklayın

Action Coin Nasıl Alınır

Action coin nasıl alınır, yukarıdaki linkten siteye girerek Sign Up kısmını tıklayarak üye olabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturup, gerekli bilgilerinizi doğruladıktan sonrasında 1000 adet ücretsiz action coin sahibi olursunuz. Referans sistemi de bulunan Action coin ile kendi referans linkinizden üye olanlardan 1000 adet daha coin kazanırsınız. Üye olmayıp sadece referans linkinizden siteye girenlerden ise 10 adet coin kazanabilirsiniz.

1000 adet ücretsiz Action Coin kazanmak için tıklayın

Yorum Yap