Adanada Saç Ekimi Fiyatı Nedir?

0
131

Adana saç ekimi Fiyatı Nedir? talepleriniz için merkezimize başvuru yapabilirsiniz. Saç yapısında farklı nedenlere bağlı olarak dökülmeler olabilir. Bu dökülmelerin miktarı farklı derecelerde görülebilmektedir. Örneğin erkeklerde genetik nedenlerle saç dökülmesi varsa bu durumda 40lı yaşlarda geniş bir alanda açıklık olması mümkündür.  Kadınlarda da saç yolma hastalığı gibi durumlar nedeniyle saçın belirli bölümlerinde açıklık olabilir. Saç ekim işlemi yeniden saçlı görüntü isteyen kişilere yönelik geliştirilen tıbbi uygulamalardır.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır

Adana dhi saç ekimi bünyesinde FUE tekniği ile saç köklerinin açık alanlara yerleştirilmesi şeklinde işlemler gerçekleşmektedir.  Yani ense bölümündeki taze ve canlı saç kökleri saç olmayan bölüme geçirilir ve burada belli bir süre geçtikten sonra gelişmesi sağlanır. Saç ekimi hijyenik bir operasyon ortamında gerçekleştirilir.  Ayrıca saç ekim uzmanlarımız gerekli sertifikalara sahip şekilde bu işlemleri yapmaktadır.  Yani güvenli şekilde süreç tamamlanır ve sonraki süreçte de hasta ne tür şeylere dikkat edecekse bilgilendirme yapılır.

Saç Ekimi Fiyatları 

Saç ekimi fiyatları belirlenirken ne kadar alanda işlem olacağı önem kazanmaktadır. Yani küçük bir alan için yapılacak ekimle geniş alanda olacak ekim aynı olmaz.  Ayrıca kullanılan teknik de önemlidir. Saç ekiminde fut tekniği de vardır fue saç ekimi kadar uygulama şekli ve bazı özellikler bakımından diğer teknikten farklıdır.  Daha net bir fiyat öğrenmek için kliniğimizle iletişime geçebilir ya da doğrudan müracaat edebilirsiniz.

Yorum Yap