Adf.ly İle Para Kazanma ve Ödeme Kanıtı

Link kısaltarak para kazanma servislerinden biri olan adf.ly'yi inceledik. Gözlemlerimize göre adf.ly ne kadar kazandırır, adf.ly ne kadar veriyor gibi en çok karşılaşılan sorulara cevap vereceğiz.

3
938

İnternetten para kazanmanın önemli bir ayağı olan link kısaltma servislerini kullananlar ilk olarak en çok kazandıran ve ödemelerde aksaklık yapmayan sağlam firmaları tercih ediyor. Adf.ly ile çok tıklamaya sahipseniz para kazanabilirsiniz. Diğer link kısaltma sitelerine göre daha az kazandırdığını söylemek gerekiyor. Fakat daha az kazandırmasına rağmen birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bunun sebebi köklü ve güvenilir bir firma olmasının yanı sıra çok temiz bir arayüze sahip olmasıdır. Temizden kastımız reklam gösterimlerinde pop-up sayfalar açmıyor, exe. gibi uzantılı dosyalar indirtmiyor. Birçok link kısaltma servisinde 5 saniye reklamın ardından reklamı geç butonuna tıkladığınızda extradan pop-up reklam sayfası açtığını ve tekrardan reklamı geç butonuna tıklamak zorunda bıraktığını görmüşsünüzdür. Bundan kaynaklı olarakta ziyaretçi kaybı yaşatmaya sebep olabiliyor. Adf.ly daha ziyaretçi dostu bir link kısaltma servisidir.

Örnek görmek için tıklayın; http://adf.ly/1fAP1v

Adf.ly İle Para Kazanma

Öncelikle sisteme aşağıdaki butona tıklayarak üye olunuz. Üye olurken hesap türünü yayıncı olarak seçiniz. Üyelik formunu doldurup gönderdiğinizde e-mail adresinize gelen linke tıklayın, ve yine aynı mailde yazan aktivasyonu kopyalayıp yapıştırın. Hepsi bu kadar, hesabınız onaylanır ve mail ile şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol

Üye olduktan sonra çok basit şekilde karşınıza çıkan link kısaltma motoruna kısaltmak istediğiniz linki yazarak linki kısaltıp kullanmak istediğiniz yere yapıştırın. Sistem ingilizce olmasına rağmen oldukça kullanışlı bir panele sahip olduğundan bir sıkıntı yaşamazsınız.

Adf.ly Ödeme Nasıl Alınır?

Paypal, payza ve payoneer ile ödeme yapmaktadır. Hesap ayarları bölümüne girerek ödemeyi almak istediğiniz kanalı seçip bilgileri kaydedin. Paypal ve Payza ile hesabınıza 5$ biriktiğinde ödeme alabilirsiniz. Payoneer ile 10$ biriktiğinde ödeme alabilirsiniz.

Adf.ly ödemeleri 72 saat içinde yapmaktadır.

Adf.ly Kazanç Oranları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi diğer sitelere göre daha az kazandırmaktadır. Fakat dünya genelinde en çok tercih edilen link kısaltma servisidir. Türkiye ziyaretçilerine 1000 tekil tıklama başına 1$ gibi bir getiri sağlıyor. Bu oran ABD ziyaretçilerine 5$ ın üzerine kadar çıkıyor.

Ödemeler gönderilirken komisyon kesilmez.

Adf.ly paypal Ödeme Kanıtı 

adfly-odeme-kaniti

 

Adf.ly payza Ödeme Kanıtı 

adf-ly-odeme-kaniti

3 Yorum

  1. Gerçekten adf.ly en temiz link kısaltma sitelerinden birisi. Ve global bir servis. Ben bc.vc ye alternatif olarak kullanıyorum. Bu işe yeni başlayacak kişilere tavsiyem tek bir link kısaltma servisini kullanmayın, alternatif olarak başka bir siteden daha link kısaltın. Diyelimki bc.vc de bir server sıkıntısı oldu kesinti oldu, ziyaretçiler adf.ly den yani alternatif linkten ulaşabilsin.

Yorum Yap