Airfel Servis

0
60

Airfel, kombi ve klima markaları arasında yer alıp, kaliteli ürünleri ile tercih edilen bir markadır. Bu markanın aynı zaman da birçok ürünleri bulunmakta olup, her bütçeye hitap etmektedir. Bunun sonucunda ise müşteri potansiyeli artmış olup, müşterilerin aradığı hem uygun fiyat hem kalite bir arada yer almaktadır. Airfel klima ve kombileri aynı zaman da oldukça sistemli bir şekilde üretilmiş olup, teknolojinin getirdiği yenilikleri sürdürmektedir. Bu şekilde ise sizlere en son çıkan teknolojik ürünleri sunmaktadır. Airfel markasının sunduğu ürünler kesinlikle tercih edilebilir ürünler arasında yer almakta olup, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Biz Airfel servis olarak özel servis imkânı sunmakta olup, sizlere kaliteli ve oldukça profesyonel imkânlar sunmaktadır. Firmamız bakım, onarım ve tamir gibi işlemleri usta bir şekilde üstesinden gelerek sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır. Aynı zaman da sunduğu çözümlerin her zaman arkasında durarak parça değişimlerin de 1 yıl parça garantisi sunmaktadır. Bu durum sizlere oldukça avantaj sağlamakta olup, herhangi bir klima veya kombi tamirlerinde oluşan parça değişimlerinden sonra oluşan parçanın tekrar arızalanması durumunda parça değişimi tarafımızca ücretsiz olarak sunulacaktır.

Airfel servis olarak bizlere ulaşmak için web sitemizi ziyaret etmeli ve bu şekilde yapılan ziyarette sizlere sunduğumuz 7/24 aktif çağrı merkezimizin numarasını alarak bizlere ulaşabilirsiniz. Bu şekilde sorununuzu bizlere bildirerek ekiplerimizi beklemeye koyulabilirsiniz.

CEVAP VER