Airfel Servis İstanbul Klima Servis Merkezi

0
147

Evlerde meydana gelen dengesiz ısı değişimi sonucunda kullanmakta olduğumuz cihazlardaki en büyük kurtarıcımızın klimalar olduğunu hemen hemen herkes biliyor. Klimanın sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam etmesi için düzenli aralıklarla bakım onarım işlemlerinin yapılması gerektiğini de hatırlatmak istiyoruz. Klima içerisinde bulunmakta olan hava filtreleri ve buna benzer parçaların düzenli bir şekilde kontrol edilmesi meydana gelebilecek olan problemleri büyük oranda engeller ve çok daha sağlıklı bir şekilde cihazın çalışması için yardımcı olur.

Eğer evde kullanmakta olduğunuz klima da herhangi bir problem meydana gelecek olursa 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermeye devam eden çağrı merkezimizi üzerinden bize ulaşabilir ve yaşamış olduğunuz problemleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabirisiniz. Airfel Servis ekip olarak sunmuş olduğumuz hizmetler sonrasında bir yıl boyunca sizleri koruma altına almayı da ihmal etmiyoruz. Eğer siz de bugüne kadar Airfel Servis İstanbul ekibi ile çalışmış mutlu müşterilerin arasında yer almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve eğer bir sürelik süre içerisinde herhangi bir problem meydana gelecek olursa sahip olduğunuz garanti olanakları sayesinde ücretsiz bir şekilde değişim işlemlerini yeniden gerçekleştirebilirsiniz.

Uzun zamandan beri kurmuş olduğumuz ekip ile beraber bu sektör içerisinde yer almaya devam ettiğimiz için birinci önceliğimiz siz müşterilerimizi memnun etmek oluyor. Eğer siz de bahsetmiş olduğumuz bu durumlardan yararlanmak ve herhangi bir problem yaşamadan gerekli olan onarım işlemlerini yapmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap