AK Parti MKYK’daki Genç İsim Rumeysa Kadak kimdir? Hangi üniversitede okuyor?

Gözlerin çevrilmiş olduğu Ak Parti Olağanüstü Kongresi gerçekleşti. Yüzlerce kişinin Arena'da yer alan Ak Partililer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partiye dönmesini çoşkuyla karşılarken yeni MKYK listesinde dikkat çeken iki isim vardı. Rümeysa Kadak ve Yasemin Atasever kim çok merak edildi.

0
88

Rumeysa Kadak kimdir, hangi üniversitede okuyor? Ak Parti’de bugün yeni dönem başladı. Bugün Ak Parti Yeni MKYK listesi açıklandı. Eski listeden 19 kişinin üzeri çizilirken listede iki üniversite öğrencisi de dikkat çekti. Bunlardan bir tanesi Rumeysa Kadak oldu. Rumeysa Kadak kimdir?

AK Parti’de Genel Başkan vekilliği getiren tüzük değişikliği kabul edildi. Üniversite öğrencisi Rumeysa Kadak da Erdoğan’ın A takımına girmeyi başardı.

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu’nun en genç üyesi Rumeysa Kadak oldu. Rumeysa Kadak, halen Marmara Üniversitesi’nde öğrenim görüyor. Kadak, ayrıca okulun öğrenci konseyi başkan yardımcısı görevinde de bulunuyor.

AKP Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, Kadak ve Atasever’i “3. Olağanüstü Büyük Kongre ile MKYK üyeliğine seçilen genç kardeşlerimiz @ataseveryasemin ve @rumeysakadak hanımefendiyi tebrik ederim.” mesajıyla kutladı.

Yorum Yap