Akıllı Telefon ile Para Kazandıran Uygulamalar

5
952

Bugüne kadar çeşitli internetten para kazanma konularına değindik. Bu yazımızda herkesin kazanabilmesi için basit bir yöntemden bahsedeceğiz. Artık akıllı telefonu olmayan neredeyse yok diyebiliriz. Bu akıllı telefonlardan para kazanmak mümkün. Yapmanız gereken aşağıda bahsettiğimiz uygulamaları telefonunuza yüklemek ve gerekli adımları uygulamak.

WHAFF REWARDS

Bu uygulama en çok kullanılan para kazandırma uygulamalarından biridir. Oyun oynayarak veya uygulama indirerek para kazanma olanağı tanıyan whaff rewards, kazanılan parayı çekmenin yanı sıra kazanılan para ile internet üzerinden belirli uygulama mağazalarından alışveriş yapma olanağı sunuyor.

BOUNTY

Şirketlerin bazı mağazalarına gidip gizli müşteri olarak alışveriş yapabildiğiniz bir uygulama. Bounty ile para kazanan birçok kişi bulunmakta. Kazancınız 30 TL olunca paranızı alabiliyorsunuz.

YOUNOW

Genelde ünlülerin ve fenomenlerin, yani takipçisi çok olan kişilerin kullandığı bu uygulama ile canlı yayın yaparak para kazanılıyor. Sizde kendinize güveniyor ve belli bir konuda canlı yayın yapmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

BRAND FACE

Brand face, yani Türkçe olarak marka yüzü diyebiliriz. Bu uygulama ile, yüklediğiniz kısa videoları inceleyerek sizi bir markanın yüzü olmaya davet etmesi. Eğer sağlam ve kurumsal bir marka ile çalışma şansını yakalayabilirseniz çok ciddi para kazanma olanağınız olabilir.

WİLD WALLET

Bu uygulamada video izleyerek para kazanabilirsiniz. İzlediğiniz videolarda çıkan uygulamaları indirip para kazanabilirsiniz. Kazandığınız parayı steam gibi sitelerde kullanabilmek için hediye kuponu olarak da alabilirsiniz.

Günün önemli bir bölümünü telefonu kurcalayarak geçirdiğinizi düşünürsek, bu uygulamaları denemenin bir zararı olmayacağını belirtmek isteriz.

5 Yorum

  1. Günümüzde uygulamalardan para kazanan insan sayısı bir hayli o nedenle, akıllıca düşünüp bir strateji geliştirerek çalışmalar yürütebileceğimizi düşünüyorum.

  2. günümüzde böyle uygulamaların insanlara para kazanam amacı sunmaya başaldı buyuzden en iyis hangisise ona gore hareket edilmeli yazı için teşekkür ederim 🙂

Yorum Yap