Amerika’da Şirket Kurmak

0
88

Türkiye’yi terk etmek isteyenlerin en büyük hayali olan Amerika, birçok kişi için köleliğe giriş yaptığı bir gurbet olarak biliniyordu. Ancak teknolojinin etkisiyle Amerika’da şirket kurmak mümkün oldu ve sınırötesi bu ülkede yaşamak isteyenler için de umut doğdu.

USD kazanmak birçok Türk için servet edinmenin en önemli yolu. Çünkü dolar karşısında her zaman değersiz olan TL açısından hesaplandığında dolar kazanıp TL harcamak lüks yaşam fırsatı elde etmenin en büyük getirisi haline geldi. Birçok aracı firma, Amerika’da şirket kurulumu konusunda çeşitli hizmetler veriyor. Bunlardan bazıları:

Amerika’da adres ve telefon numarası,
Banka hesabı,
İşletme lisansı,
EIN numarası,
ITIN numarası,
Dropshipping vergi beyan paketi,
PayPal hesabı,
Stripe açmak gibi birçok gerekli hizmet oldu.

Amerika’nın bütün eyaletlerinde şirket kurmanın mümkün olduğu bu hizmetler sayesinde devletin teşviklerinden yararlanabileceğiniz bir sektöre adım atabilirsiniz.

İhracat Yapmak İsteyenlerin İlk Tercihi

İhracat yapmak herkesin hayali. Bunu gerçekleştirmek için bir adım atmak ve size hayal görünen bir başlangıcı gerçekleştirmek de Amerika’da şirket kurmak ile mümkün hale geldi. Günümüzde online alışveriş uluslararası sınırları aştı ve ürünün satıldığı ülkeye gitmeden oturduğunuz yerden sipariş vermek mümkün oldu. Bu kolaylığı daha iyi biçimde yaşamak için siz de şirket kuruluşu gerçekleştirebilir dünyanın dört bir yanına ürünlerini göndererek ihracat yapabilirsiniz.

Prosedürlerle Uğraşmayın!

Amerika’da şirket kurmak birçok prosedür gerektirir ve nereden başlayacağınızı bilmezseniz içinden çıkamayacağınız durumlara düşmenize neden olur. Bunu yaşamamak için vergi beyanından şirket açılış işlemlerine, PayPal hesabından, onaylı şirket adresine kadar tüm detaylar size yardımcı olacak bir ekip tarafından üstleniliyor ve size sadece arkanıza yaslanıp izlemek kalıyor. Neden siz de kendi işinizin sahibi olamayasınız ki?

Yorum Yap