Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

1
382

En saygın anket şirketlerine kayıt olun. Hızlı, kolay ve tamamen ücretsiz.

Anketler düzenli olarak e-mail adresinize gelsin.

Doldurduğunuz her anket için nakit para, hediye çekleri ve daha birçok farklı ödül kazanın.

Size tavsiye ettiğimiz anket siteleri sizden hiçbir ödeme talep etmeyecekler; burada gelir sağlayan yalnızca sizsiniz, onlar değil!

Ortalama Kazanç anketlerin uzunluğu ile orantılıdır. Genelde anket başına 3-12 TL arasında değişmektedir.

Tavsiye ettiğimiz tüm anket doldurma sitelerine kayıt olmanız durumunda, aylık kazanç beklentiniz 250-350 TL civarlarında olacaktır.

Kayıt sürecinin tamamlanması ve kazandığınız ödülün size ödenebilmesi için üye olduğunuz her anket şirketi için kayıt başvurunuzu mail adresinizden aktif etmelisiniz.

Aşağıdaki firmalar hemen yeni üyeler edinmek istiyorlar.

Kazancınızı en üst seviyeye çıkarmak için tüm sitelere kayıt olun. Böylece daha fazla anket doldurarak daha fazla para kazanma şansınız olsun!

Kayıt sırasında sizden ikamet ettiğiniz semtin posta kodu isteniyor. Eğer bilmiyorsanız bu linkten http://postakodu.ptt.gov.tr bakabilirsiniz.

Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanabileceğiniz Siteler;

– The Panel Station TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz.

– Global Test Market TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz. 

– Fikir Pazarı Tr – BURADAN kayıt olabilirsiniz.

– İpsos TR BURADAN kayıt olabilirsiniz.

– GFK TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz.

– Napolyon TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz.

– Myiyo TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz.

– Daedalus Online TR BURADAN kayıt olabilirsiniz. 

Bilgilendirme: Anket siteleri – firmaları sizi uygun olan anketlere yönlendirmek için hakkınızda biraz bilgi istiyorlar. Sizden istenilen tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız daha sonraki anketlerde kazanç sağlamanız için çok önemlidir. Eğer daha fazla anket almak istiyorsanız profil bilgileriniz tam olarak doldurulmalıdır.

Bazı anket şirketleri daha kaydolurken kişisel bilgilerinizi isterken bazı firmalarda sonradan istiyor. Anket sitelerine kayıt olduktan sonra e-mail adresinizi kontrol edin ve üyelik başvurunuzu aktif edin. Daha sonra siteye giriş yaparak eksik olan profil bilginiz varsa doldurun.

Anket siteleri tarafından sizden istenilen konularda fikirlerinizi belirtirken dürüst olmanız çok önemlidir. Eğer anketleri yanıtlarken rastgele ve tutarsız davranırsanız bir daha size anket göndermezler.

Unutmayın, size tavsiye etiğimiz anket siteleri binlerce büyük ve saygın marka için pazar araştırması yapmak için size anket başına para veya ödül teklif ediyorlar. Eğer ciddi cevaplar verirseniz anketle para kazanma şansınız olur.

Size tavsiye ettiğimiz anket siteleri birçok ülkede faaliyet gösteren yasal ve saygın şirketlerdir. Anketle para kazanmak isteyen herkes bu yasal ve ticari anket şirketlerine kayıt olmakta özgürdür.

Büyük şirketler müşterilerinin ürünleri ve hizmetleri hakkında neler düşündüklerini bilmek isterler. Sizin gibi tüketicilerin fikir ve görüşlerini almak için de internet üzerinde anketler yapan anket şirketleriyle çalışırlar.

Anket şirketleri kullanıcılarından hiç bir zaman para talep etmez. Tüm kontrol kullanıcıların elindedir ve kullanıcılar fikirlerini paylaştıkları için herhangi bir yükümlülük altına girmezler.

Evet, para kazandıran anket siteleri ek kazanç için idealdir. Fakat gerçekçi olmayan vaatlerde bulunan şahıslara şüpheyle yaklaşın.

Ücretli anketleri cep harçlığı kazanmak için kolay bir yöntem olarak görün.

Amacımız piyasadaki en güvenilir ve adil anket şirketlerini bulmak ve hepsini size ücretsiz olarak sunmaktır. Bizim için önemli olan tüketiciler ile pazar araştırma şirketlerini bir araya getirmektir.

Sırrımız oldukça basit. İnternet kullanıcıları anketle para kazanmak istiyorlar. Büyük vaatler vermiyoruz, ziyaretçilerimize dürüst bir şekilde beklentilerinin ne olması gerektiğini söylüyor ve onlara para kazandıran en iyi anket şirketlerini buluyoruz.

Bilgileriniz asla üçüncü kişilerle paylaşılmayacak.

Yalnızca seçtiğiniz anket şirketlerinden onay e-postaları ve yine sizin belirlediğiniz diğer para kazanma fırsatları ile ilgili e-postalar alacaksınız.

1 yorum

Yorum Yap