APPC Nedir? APPCoin Nasıl Alınır?

APCC Nedir? 2018 Ocak ayında borsaya giren APPCoin Nereden ve Nasıl Alınır? APCCoin kaç dolar? APCCoin 1 günde yüzde kaç yükseldi? Tüm bu soruların cevapları yazımızın devamında..

0
742

Dijital para sektörü her geçen gün büyüyerek yükselmeye ve yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. Bitcoin’in 15-17 bin dolar arası sıkıştığı şu son zamanlarda alt coinler’de hızlı yükselişler ve büyümeler görmekteyiz. Bu alt coinlerden biride APPC. Bu yazımızda “APPCoin Nedir?“, “APPC Nereden Alınır?” ve  “APPC Nasıl Alınır?” kısaca bu soruların cevaplarını vermeye çalışacağım.

AppCoin nedir?

AppCoin jetonları (“APPC Belgeleri”), ilgili ERC-20 akıllı sözleşmesine göre Ethereum blok zincirinde dağıtılan ERC-20 uyumlu işaretlerdir. AppCoins, AppCoins blok platformunda uygulama mağaza ekosisteminde işlem yapmak için kullanılır.

APPC toplam halka arz sayısı 246,203,093 tokendir. Milyarlarca adet olmaması aslında bir nevi olumlu diyebiliriz. Adından da anlaşıldığı üzere APP uygulamaları alanında bir projesi bulunuyor.

APCCoin 5 Ocak 2018 tarihinde borsaya girdi. İlk girdiği borsa Binance. Şuanda en çok işlem hacmine sahip ve benimde kullandığım borsadır kesinlikle güven ve alt coin çeşitliliği bakımından tavsiye edebilirim. Alt coin çeşitliliği aynı zamanda en kaliteli alt coinlerden oluşuyor. Diğer borsalar gibi günde %200 düşen bir alt coin ben rastlamadım. İstikrarlı ve sürekli büyüme gösteren projeleri olan alt coinler bulunuyor bu borsada.

Şuanda APCC 3 dolar’dan işlem görüyor. Dün %200’ün üzerinde bir yükseliş yaşadı.Yeni çıkan bir çok alt coin aniden yükselebiliyor fakat nadir de olsa çıktığı fiyattan katlarca düşüş yaşayan alt coin’ler de mevcut. Bu yüzden yeni kripto para birimlerine yatırım yapmayı düşünenler hacimlerine baksın. Yüksek hacimli ise ve alışlar satıştan çok ise biraz daha içiniz rahat olabilir.  APCC nasıl alırım? dediğinizi duyar gibiyim. Aşağıda kısaca açıklayacağım.

APCC Nasıl Alınır?

APCC şuan sadece Binance borsasında işlem gördüğü için eğer Binance üyeliğiniz yok ise öncelikle buraya tıklayarak üye olabilirsiniz. Üye olurken Referans kısmına 12998311 bu kodu yazarak üye olursanız çok sevinirim az da olsa bana katkıda bulunmuş olursunuz.

Binance’den alım satım işlemleri nasıl yapılır bilmiyorsanız En İyi Bitcoin ve Alt Coin Borsası adlı yazımızdan detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Eğer farklı bir borsada işlem yapan biriyseniz bu adımları zaten rahatlıkla halledebilirsiniz. Bulunduğunuz borsadan Binance cüzdanınıza BTC transfer ederek APPC alabilirsiniz.

Yorum Yap