Avustralya Dil Okulları Fiyatları

0
107

Dil eğitimi almanın en verimli olacağı ülkelerin başında hiç şüphesiz Avustralya gelmektedir. Özellikle son dönemlerde gözle görülür seviyede artışta dil eğitimi öğrencileri tarafından tercih edilen Avustralya dil okulları, öğrenciler için pek çok farklı seçenek sunmasıyla adından söz ettiriyor.

Avustralya dil okulları genel olarak Sydney, Melbourne, Cairns, Actilungua gibi şehirlerde yoğun olarak bulunmaktadır. Şehirlerde bulunan dil okulu seçenekleri her bütçeden öğrencinin eğitim alabilmesi için tasarlanmıştır.

Avustralya dil okulları, gelişmiş eğitim sistemini öğrencilerin ihtiyaçlarına göre harmanlamasıyla öğrencilerin takdirini kazanmakla birlikte, dil konusunda pratiğe dayalı eğitim sistemini benimsemektedir.

Yurtdışından gelen öğrencileri için aynı zamanda tatil cenneti olan Avustralya, sıcakkanlı insanları ve kültürel yapısıyla Türk öğrenciler tarafından giderek artan bir rağbetle karşı karşıyadır.

Avustralya dil okulları her seviyeden öğrenciler için kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Ülkenin genel yapısı itibariyle, eğitime verilen önem kaliteli eğitmenlerle birlikte yürütülmektedir.

Avustralya Dil Okulu Fiyatları

Avustralya dil okulu fiyatları dil eğitimi görülecek süreye ve şehre göre değişkenlik göstermektedir. 4 Haftalık kısa süreli bir dil eğitimi için 800 Euro’dan başlayan fiyatlar bulunmakla beraber bu fiyatlar artış göstermektedir.

Avustralya Dil Okulları Program Seçenekleri Neler?

Avustralya dil okulları; dil eğitimi alacak kişilerin farklı ihtiyaçları olduğunu gözeterek, eğitim seçeneklerini şekillendirmiştir. Dil okulları arasında fark olmaksızın her dil okulunda her ihtiyaca yönelik eğitim programları bulunmaktadır. Eğitimde yenilikçilik politikası eşliğinde, dil eğitimi veren Avustralya dil okulları eşine az rastlanır doğal güzelliklerin arasında yurtdışından gelen öğrenciler için eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

Avustralya dil eğitimi programları

Avustralya’da Sınav Hazırlığı için İngilizce: TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlık olması amacıyla yürütülen programlar, öğrencilerin dil kurallarını kavramasında ve pekiştirmesine dayalı olarak şekillenmiştir.

Avustralya’da Genel İngilizce: Öğrencilere günlük hayatta akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilme yeteneği kazandırma amacıyla yürütülen dil eğitimi programlarıdır.

Avustralya’da  Akademik İngilizce: Yurtdışında sertifika programları başta olmak üzere yüksek lisans veya ön lisans için gerekli seviyede yabancı dil eğitimi sunan programlardır.

 

Avustralya’da İş İngilizcesi: Yöneticiler için oluşturulan bu program sayesinde, iş hayatında uluslar arası ilişki kurma yeteneği kazanımı hedeflenir.

 

 

Yorum Yap