Axess’e Özel Beymen Outlet’lerde 250 TL Hediye Çeki Kampanyası!

0
245

“Axess’e Özel Beymen Outlet’lerde 250 TL Hediye Çeki!” kampanyası ile beraber Axess’e özel olarak kampanya tarihleri içersinde Beymen Outlet’lerde gerçekleştireceğiniz 500 TL ve üzeri alış verişlerden 250 TL armağan çeki kazanma fırsatını elde edersiniz! Üstelik buna ek olarak altı taksit fırsatından da yararlanmak sizin elinizde!

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

“Axess’e Özel Beymen Outlet’lerde 250 TL Hediye Çeki!” kampanyasına katılmak isteyen bireylerin 7 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Beymen Outlet mağazalarından 500 TL ve üzeri alış veriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Katılım Nasıl Sağlanır?

Bu kampanyaya katılmak amacıyla çoktan bir şey yapmanız lüzum yoktur. Tek yapmanız lüzumen şey kampanya tarihleri içersinde ve kampanya doğrulusunda belirlenmiş olan kartları kullanarak Beymen Outlet mağazalarından 500 TL ve üzeri alış veriş yapmaktır.

Nerede Beymen Outlet Mağazaları Var?

Bu kampanya kapsamında alış veriş yapabileceğiniz Beymen Outlet mağazaları, İdealtepe, Otim, Viaport, Starcity ve Optimum’da bulunmaktadır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile alakalı olarak belirtilmiş rastgele bir sınır yoktur.
Bu kampanya kapsamında kazanabileceğiniz armağan çeklerini rastgele bir alt limit olmadan bir ileri alış verişte kullanabilirsiniz. Bu kampanya 2016 senesi Sonbahar ve Kış mamüllerinde geçerli olup, indirim yagizli mamüller ve konsinye mamüller haricinde geçerli olacaktır.

Bu kampanya başka indirim ve kampanyalar ile beraber kullanılamayacaktır.

1 Ocak ve 31 Aralık 2017 tarihleri içersinde Beymen Outlet mağazalarından gerçekleştireceğiniz alış verişlerde 6 taksit kazanma fırsatınız bulunuyor. Yine aynı tarihler içersinde Beymen resmi internet sitesi olan www.beymen.com sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz alış verişlerde ise 7 taksit kazanma fırsatı sizin elinizde!

Yasal mevzuat ile alakaları olarak belirlenmiş olan taksitlendirme detaylarına kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz.

Akbank bu kampanya ile alakalı olan koşulların rastgele bir alanında ya da tamamında farklılık yapma ya da fiili olarak haber verme gereği duymadan kampanyayı direkt olarak durdurma haklarını gizli tutmaktadır.

Yorum Yap