Bayilik Veren Firmalar

0
93

NEDEN BAYİLİK?

Bu soruyu günümüzde yeni bir iş kurmak isteyen, yatırım yapmak isteyen herkes sormaktadır.

Nedeni ise çok basit: gelişen dünyanın ve ekonominin paraya daha hızlı döndüğü, yapılan yatırımın çok daha çabuk kendini amorti ettiği profesyonel yöneticiler tarafından sağlanan mükemmel iş modelidir. Belki tanım size uzun gelebilir ama, sizde takdir edin ki; global dünya ticaretinde müşteri kitleleri artık seçicilikten ve sürekli memnuniyetten yana. Yerel işletmelerin kendi pazarlarında ve franchise işletmeler ile rekabet gücü artık minimuma döndü. Yeni tasarımlar, profesyonel çizgiler, işletmelerin göze batan alıcılıkları hem müşteriyi daha çok cezp etmekte hem de yatırımcılar için diğer işletmelerden kendilerini bir adım daha ileri taşımaları için mükemmel bir yatırım modelidir.

YEREL İŞLETME İLE BAYİLİĞİN FARKLILIKLARI

Siz yapmış olduğunuz veya yapacağınız bir işte kısa veya uzun vadede uzmanlık kazanabilirsiniz. Ama unutmayın uzmanlığınızın ulaşacağı en büyük nokta bağlı olduğunuz işletmenin karlılığı, bilinirliği ve devamlılığıdır.  Sizin yaptığınız işi bir de, birbirinden profesyonel, bu işin okulunu bitirmiş, birden çok firmada kariyerini tamamlamış bir topluluğun bağlı olduğunuz markayı yönettiğini düşünün. İşin esasında en büyük fark bu. Bayilik sisteminde bağlı olunan ana marka çalışanları, bayileri için sadece o günü kurtarmaları için yönetim sağlamazlar. Aynı zamanda; marka bilinirliği, yatırımın arttırılması, katma değeri, rakipler ile baş etmenin en alıcı noktalarını yatırımcıları ile paylaşarak bulundukları noktada emsalsiz iş fikirlerinin devam edebilmesi için yoğun emek sağlarlar. Ve bu firmalar ulusal çapta reklamlar yaparak, aynı zamanda farklı firmalar ile de iş birliği sağlayıp güçlerine güç katarlar. Böylece hangi sektörde olursanız olun, hangi firmanın bayiliğini alırsanız alın gözükmeyen ama perde arkasında firmanızı bir adım ileriye taşıyacak büyük bir ekip çalışıyor olacaktır.

BAYİLİK REHBERİ

Bayilik / Franchising iş modeline yatırım yapmadan önce, uzmanlarımız tarafından bu konu hakkında çok kapsamlı bir içeriği sizler için derledik. Kobi Vadisi platformunu ziyaret ederek bayilik almadan önce yapmanız gereken tüm içerikler, atmanız gereken tüm adımları sizler için özel olarak derledik. Konu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için, sizlere rehber niteliğinde olan bu eşsiz öneriyi paylaşmak istiyoruz: Bayilik Rehberi

GİRİŞİMCİLİK

Son dönemlerde sizde fark ettiyseniz, hemen herkesin ağzında bu kelime var: Girişimcilik. Peki nedir bu tanım veya ne işinize yarayacak: Dünya iş gündeminde ağır bir hacme sahip olan girişimcilik, bireylerin yeni bir iş kurmadan önce onların sağlıklı bir şekilde fizibilite yapmaları için birbirinden farklı uzmanlar tarafından yapılan genel yorumların tümü olarak adlandırılıyor. Yani kısaca; eski nesilde yeni bir iş kurmadan önce akıl fikir vermeleri için büyüklere, aile yakınlarına danışılırdı. Artık girişim uzmanları yaşanan tecrübelerini, benzer çalışma modellerinde hata yapmamanız için en uygun şekilde profesyonel makaleleri ile sizleri desteklemektedir.

BAYİLİK VEREN FİRMALAR

Artık her şey elimizin altında, bir tıkla dünyanın öbür ucuna saniyeler içinde ulaşabiliyoruz. Peki yeni bir iş kurmak, farklı iş fikirlerini ele alarak dilediğiniz sektöre yatırım yapmanız için neden kullanmıyorsunuz? Türkiye’nin en büyük bayilik arama motoru olan Kobi Vadisi portalı, sizin gibi bayilik / franchise / franchising almak isteyen yüzlerce kişiye şu ana kadar tamamen ücretsiz destek oldu. Bayilik ilanı veren firmaların tamamen kendilerinin eklemiş olduğu güncel datalar ile gerekli araştırmaları yapabilir, farklı firmalar ile kıyaslamalarını sağlayabilir ve en önemlisi anlık olarak bayilik veren firmalara bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken; Bayilik Veren Firmalar arama motorunu ziyaret ederek, bütçenize ve kriterlerinize en uygun firmalara ulaşabilirsiniz.

Umut ediyoruz yapacağınız yatırımlarla sadece bugün için değil, sizden sonraki nesiller içinde büyük bir hediye bırakırsınız.

Yorum Yap