BKM Ekspress ile Morhipo’dan Yapacağınız 200 TL Üzeri Alışverişlerde 30 TL İndirim!

Morhipo'da yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde ödemenizi BKM Express ile yapın 30 TL anında indirim fırsatından yararlanın.

0
251

BKM Ekspress sürekli güzel kampanyalar yaptığını görmekteyiz. Bu sefer de Morhipo online alışverişlerde eğer 200 TL ve üzerinde bir harcama yapacaksanız BKM Ekspress kart ile öderseniz 30 TL anında indirim şansına sahip olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Morhipo’da BKM Ekspress ile 200 TL ve Üzeri Alışverişinize Anında 30 TL İndirim!” kampanyası 1 Şubat 2017 ve 1 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey morhipo resmi sitesi üzerinden veya mobil uygulamasını telefonunuza indirerek uygulama üzerinden 200 TL ve üzerinde alışveriş yapmak. Kargo hariç sepetinizdeki ürün toplamı 200 TL ve üzerinde olduğuna dikkat ediniz. Aksi takdirde kampanyadan yararlanamayabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için extra birşey yapmanıza gerek yoktur. Alışverişinizi yapın ödeme yöntemi olarak BKM Ekspress ile ödeme yapın yeterlidir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Faydalanabilirim?

Bir BKM Ekspress kartı ile bir kez bu kampanyadan faydalanılabilir. Yani aynı kart ile iki kez alışveriş yapılmaz yapılsa dahi kampanya indirimi yansıtılmaz. Bunun dışında diğer bir önemli hususta bu kampanyadan toplamda 2700 kişinin faydalanacak olmasıdır. 2700 kişi bu kampanyaya kampanya tarihi dolmadan katılsa otomatik olarak kampanya kapatılır. Kampanya tarihinin bitmesi beklenmez.

Kampanya dahilinde olmayan ürünler ile ilgili BKM Ekspress veya Morhipo sitelerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kampanya kurallarını değiştirme hakkı Morhipo ve BKM Express’e ait olup dilediği zaman kampanyada değişiklik yapabilir.

Yorum Yap