Bosch Servis Narlıdere Tüm Sorunlarınızda Yanınızda!

0
215

Bosch, çamaşır makinesinin en iyi üreticilerinden biri olarak biliniyor. Ürün kalitesi ve görselliği açısından pek çok insanın hayranlıkla baktığı ürünleri ortaya çıkarıyor. Bende uzun zaman önce o ürünler arasından bir çamaşır makinesini çok beğenerek satın aldım. Son zamana kadar tıkır tıkır çalışan bir beyaz eşya durumunda idi. Ortaya çıkardığı sonuçlardan çok memnundum ve herkese Bosch ürünlerini tavsiye ediyordum. Ama kısa süre önce ortaya çıkardığı performansla eski günlerini aratır hale gelmişti. Artık çamaşırları iyi yıkayamıyor ve lekeli olarak çıkartıyordu. Tabi bu sorun üzerine soluğu hemen bir uzmanda yani Bosch’un Narlıdere servisinde aldım.

Çamaşır Makinesini İyi Konumlandırın
Servis çalışanları oldukça ilgili ve güler yüzlüydüler. Bana doğru çamaşır makinesi kullanımı hakkında pek çok bilgi verdiler. Bazen çamaşır makinelerini koyduğumuz yeri özenli bir şekilde seçmeme gibi bir hataya düşebiliyoruz. Özellikle çamaşır makinesi için banyoyu tercih eden insanlar bu konuda oldukça hatalı bir seçim yapıyormuş. Çünkü banyoda bulunan nem ve ıslaklık makinenin doğru çalışmasına engel oluyormuş. Bunun yanında da makinenin üzerinde bulunan led ekranın çalışmasını sekteye uğratabiliyormuş. Bu nedenle çamaşır makinesinin doğru şekilde bir alana yerleştirilmesi şartmış.

Kirece Karşı Mutlaka Önlem Alınmalı
Çamaşır makinelerinin en büyük düşmanının kireç olduğunu söyleyen servis çalışanları, buna mutlaka bir önlem alınmasını tavsiye ediyor. Zamanla biriken kireç makinenin çalışmasının önündeki en büyük engel oluyor. Zamanla boruları da tıkanan makineler, kireç çözücü kullanılmadığı takdirde her geçen gün ömrünü bitiriyor. Bunun için önlem alınması gerektiğinin altını çizen Bosch İzmir Servis makinenin gelişigüzel şekilde kullanılmaması gerektiğini belirtiyor.

Kaliteli Ürünler Kullanın
Bunun yanında gerek çamaşır deterjanlarının, gerekse yumuşatıcıların özenli bir şekilde seçilmesi gerekiyor. Makinenin yapısına uyumlu olmayan ürünlerin ise, bir süre sonra makinede sorun çıkartabilmesi çok yakın bir tarihte gerçekleşebilir. Bu nedenle Bosch Servis Narlıdere ekibi kullanılacak malzemelerin kaliteli olarak belirlenmesinin iyi olacağını belirtiyor.

Yorum Yap