BTC Heat Sitesinden Bedava Bitcoin Kazanmak! SCAM Çıktı!

10
1479
Bu yazıyı yazalı 1 ay oldu fakat BTC Heat sitesinin büyük ihtimalle (%99) SCAM yani Aldatmaca olduğu anlaşılmıştır. Yeni başlayacak olan arkadaşlar hiç bulaşmayın boşuna zamanınız gider başka da bir işe yaramaz, kısacası para falan kazandırmıyor.. (Yorumlarda bir ziyaretçimiz kendi tecrübesini uzunca yazarak açıkladı okuyabilirsiniz.)
Çağımızın neredeyse en değerli para birimi haline gelen dijital parası Bitcoin artık herkes tarafından biliniyor. Bu yazımızda bedava, cebinizden hiç bir ücret çıkmadan bitcoin kazandıran siteyi anlatacağız. Bu sitenin adı Btcheat. Bu sistem tamamen şansa dayalıdır ama diğer şans oyunları gibi herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Amaç bilgisayarınız ile mining (kazı) yaparak çevirme hakkı kazanmak, kazandığınız çevirme hakları ile play tuşuna basarak bitcoin kazanmaya çalışmak. Oldukça basit bir şekilde bitcoin kazanıp wallet cüzdanınıza 0.03 bitcoin birikince çekebiliyorsunuz.

Bitcoin biz bu yazıyı yazarken 6500 $ seviyelerindeydi. Fakat değeri her geçen gün artmaya devam ediyor. Tabi ara ara düşerek düzeltmelerini yapıp tekrar çıkmaya başlıyor. Geleceğin para birimi olarak görülen bitcoine talep gittikçe artıyor. Talep böylesine çok olunca Bitcoin değeri de sürekli artıyor.

Üye olmak için buraya tıklayın

Btc heat ingilizce bir site fakat oldukça basit bir kullanımı var. Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK hemen kaydınızı oluşturmalısınız. Kayıt oluşturmak için Bitcoin wallet kodunuzu karşınıza çıkan yere yazmanız yeterli olacaktır. Bitcoin Wallet cüzdan kodunuz yok ise Paribu sitesine üye olarak kolay bir şekilde cüzdan kodunuzu alabilirsiniz. Ve transfer edeceğiniz paralar Paribu hesabınıza gelir ve oradan banka hesabınıza havale edebilirsiniz. Daha sonra “Start” butonuna basıp sisteme giriş yapıyorsunuz.

Btcheat sitesine giriş yaptıktan sonra karşınıza fotoğraftaki gibi ekran gelir. Play tuşuna basarak kutuları çevirin. Gelen simgeler sayesinde de bitcoin kazanıyorsunuz. Yani iki tane resim aynı gelirse belli miktarda btc kazanırsınız. Her görselin farklı oranlarda kazancı vardır. Yeni başlarken 50 çevirme hakkı bedava olarak verilir. Bu çevirme hakları sayesinde kutuları çevirip bitcoin kazanabilirsiniz.

Yeni çevirme hakları için bilgisayarınızda mining yani kazı işlemi yapmanız gerekiyor. Kazım yapmak da oldukça basit. Özel olarak yapmanız gereken bir şey yok. Mining yazan yere tıklayarak kazım yapacağınız yere giriş yapıyorsunuz.

Kazım yaparak çevirme hakkı kazanmak için Start mining yazan yere tıklamanız gerekiyor böylece bilgisayarınız kazım yaparak size çevirme hakkı kazandırıyor. Daha hızlı kazım için THREADS yazan yeri “+” ya tıklayarak artırabilirsiniz. Bilgisayar kalitenize göre bunu artırabilirsiniz, eğer düşük Ram’li ve Cpu’lu bir bilgisayarınız varsa fazla artırmanızı önermem. Çünkü %100 CPU kullanıyor ve bu bilgisayarınızı oldukça yorar hatta zarar verebilir.
Kazımdan elde ettiğiniz çevirme haklarını kutu çevirerek bitcoin kazanmak için kullanıyorsunuz. Bitcoinleriniz 0.03 bitcoin ( 180-200 $ ) olunca çekim yapabiliyorsunuz. Kazım yaparak ortalama 15-20 günde bu paraları kazanabilirsiniz.
Gece yatarken bilgisayarınızı mining yapmaya bırakıp siz uyuyun, sabah kazandığınız çevirme hakları ile kutu çevirerek bitcoin kazanın. Bu en basit ve kolay yöntem olarak görülmektedir.
Araştırmalarımıza göre ödemelerde sorun olmadığı söylenmektedir. Fakat henüz bir ödeme kanıtı bulamadık, eğer bulursak veya kendimiz ödeme alırsak ödeme kanıtını da bu yazımıza ekleyeceğiz. Eğer sizde ödeme alırsanız bunu yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

10 Yorum

  1. spinlerde sıkıntı var artık kesinlikle oynanmaması gereken bir oyun çok çabaladım önce kıstılar bayağı şimdi de 1000 küsür spin vardı 1 tane bile tutmadı arif bey sizinde yaklaştığınız anlaşılırsa script yazıp denklikleri engelliyorlar Özet: Siz siz olun kesinlikle giriş yapmayın oynamayın 0.03273883 3 gündür tek bir tane bile tutmadı boştan yere internet üzerinden para kazanma siteleriyle uğraşmayın sizden 10 katını kazanır sizede %1 ini belki verir . Btc de zaten 1500 civarında kullanıcı var sanırım onlarda araştırmadan benim gibi direkt dalanlar ama sonu çok kötü bir şekilde hem sinir küpü stres küpü oluyorsunuz

  2. Daha açık yazayım dedim arkadaşlar ismim Tolga BTC Heat ya da BTC ısı olarak adlandırılan bu sitede ilk başlarda çok güzel kazanıyorsunuz tl ye vurduğunuzda günlük 50 tl civarı kazancınız oluyor. Tabi ki büyük hayallerle vay beeee..! diyorsunuz. Spinler çok güzel bir şekilde hatta 3 ü bir aradalar sizi heyecanlandırıyor.
    Sonraları yani 0.02000…. küsürü bulduğunuzda ya da bulmaya yakın 2 li den başka tutmamaya çok nadir 3 lü geliyor. Sonraları bu kadar puana ne kadar hızlı zamanda geldim ben bunu en geç 2 haftada bitiririm 1500 tl gibi bir tl yi cebime koyarım diyorsunuz. Ama nerdeeee… Hepsi hayal ürünü oluyor bir süre sonra. 0.0300…. küsürlere geliyoruz. 100 spinde 25 tane falan denk geliyor. 0.03000 biraz geçince de 100 spinde 3-5 tane ancak denk geliyor. 0.03273883 e geldiğimde kendimden örnek vereyim Hiç ama hiç denk gelmiyor mininglerle geldim buralara son zamanlarda iyice hırslanıp günlük 3000 e yakın spin elde ettim. günlük en fazla 12-13 tane tuttu son puanıma kadar sonrada komple kesildi. arkadaşlar kısaca göz boyama, hırs, kazanma heyecanı gerçekten sizi kandırmaya yetiyor. Dikkatlice incelerseniz siteyi teklifler var çoğu telefon numarası istiyor bence kimse numarasını vermesin gereksiz faturalar ile uğraşabilirsiniz. Anketler var daha avantajlı görülüyor ama bir yere kadar geliyorsun ama hata verip sizi anketten atıyor. Bunu söylememin sebebi sitenin blogunda sitede verilenleri tamamlayın spinleriniz açılacaktır diyor ama ne teklifleri ne de başka bir şeyi tamamlayamıyorsunuz. Bir çok sitede HTML üzerinden oynamalar yaparak ücretleri blockchain e aktarmalar yapılıyor. Bedava spinler elde ediliyor. İnanın ben sinirden html de yapmadığım kalmadı tüm diğer browser leride denedim hiç bir gelişme elde edemedim. Toplasanız ben 1500 civarında oynayan kişi gördüm. Yazık, günah boşa zaman harcanıyor. O kadar çok emek verdim ki gelecek olan elektrik parası da cabası olacak gece gündüz 3 pc mining yaptırdım çok iyi spinler aldım ama sonuç hüsran yazarken yazım hataları yapmış olabilirim kusura bakmayın sormak istediğiniz aklınıza takılan ne olursa olsun bu site hakkında elimden geldiğince yanlışa düşmemeniz için tüm çabamı harcarım çünkü emeklerimi düşündükçe çok kötü oluyor insan kimse benim gibi duruma düşmesin bu arada kendimde özel bir hastanede bilgi sistemleri uzmanıyım böyle bir yanlışa düştüm siz düşmeyin. Son sözüm BTC HEAT – ya da BTC ISI olarak adlandırılan siteye ne girin ne de emek verin sakın ama sakın bir kez bile spin yapmayın bağımlılıkta yapıyor. Herkese saygılarımla…

    • Tolga bey, açıklamanız için çok teşekkürler. Site sahibi olarak bende ilk baştan beri şüphe ile yaklaşmıştım ama belli bir noktadan sonra zorlaşında artık SCAM olduğunu düşündüm. Sizin de bu acı tecrübenizden sonra btc heat sitesinin kesinlikle bir kandırmaca olduğu anlaşıldı.

  3. Ben teşekkür ederim Kesinlikle BTC Heat sitesi insaları kandıran vaktini çalan sahte görünümden ibaret bir sitedir. Oynayan arkadaşlarımın bile bırakmasını hüsrana uğrayana kadar devam etmemesini kötü tecrübemle tavsiye ediyorum boştan yere mining yapıp böyle sitelere prim yaptırmasınlar. İlla ki ben madencilik yapmak istiyorum diyen arkadaşlarıma tek bir önerim var yaklaşık 14 000 liraya eski parayla 14 milyara mal olan bir sistem alıp elektrik ve sistemin yavaşlamasını da göz önüne alarak 1 yılda kendini amorti etmek diğer yılda eğer sistem aşırı yükten bozulmalara sebep olmadan devam ederse bu şekilde kazı yapmalarını öneririm.Riskli bir iş digital para ile uğraşmak lakin; elinde fazladan parası olan kişilerin peşinden koşacakları zevkli bir uğraştır. Maddi durumu zorlayanlar kredi çekip bu işe girenler kalpleri sağlamsa 1 yıl sonra rahatlarlarsa 2. yıl güzel paralara kavuşabilirler konuyu çok uzattım yine kusuruma bakmayın. Yazdığım her kelime tecrübelerime ya da yakınlarımın tecrübeleriyle test edilmiştir. Sevgiyle kalın tekrardan kendimi ifade edebildiğim böyle bir konu üzerinde söz sahibi olabildiğim için teşekkür eder parafikir adminlerinin başarılarını dilerim.

Yorum Yap