BTC Heat Sitesinden Bedava Bitcoin Kazanmak!

0
11
Çağımızın neredeyse en değerli para birimi haline gelen dijital parası Bitcoin artık herkes tarafından biliniyor. Bu yazımızda bedava, cebinizden hiç bir ücret çıkmadan bitcoin kazandıran siteyi anlatacağız. Bu sitenin adı Btcheat. Bu sistem tamamen şansa dayalıdır ama diğer şans oyunları gibi herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Amaç bilgisayarınız ile mining (kazı) yaparak çevirme hakkı kazanmak, kazandığınız çevirme hakları ile play tuşuna basarak bitcoin kazanmaya çalışmak. Oldukça basit bir şekilde bitcoin kazanıp wallet cüzdanınıza 0.03 bitcoin birikince çekebiliyorsunuz.

Bitcoin biz bu yazıyı yazarken 6500 $ seviyelerindeydi. Fakat değeri her geçen gün artmaya devam ediyor. Tabi ara ara düşerek düzeltmelerini yapıp tekrar çıkmaya başlıyor. Geleceğin para birimi olarak görülen bitcoine talep gittikçe artıyor. Talep böylesine çok olunca Bitcoin değeri de sürekli artıyor.

Üye olmak için buraya tıklayın

Btc heat ingilizce bir site fakat oldukça basit bir kullanımı var. Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK hemen kaydınızı oluşturmalısınız. Kayıt oluşturmak için Bitcoin wallet kodunuzu karşınıza çıkan yere yazmanız yeterli olacaktır. Bitcoin Wallet cüzdan kodunuz yok ise Paribu sitesine üye olarak kolay bir şekilde cüzdan kodunuzu alabilirsiniz. Ve transfer edeceğiniz paralar Paribu hesabınıza gelir ve oradan banka hesabınıza havale edebilirsiniz. Daha sonra “Start” butonuna basıp sisteme giriş yapıyorsunuz.

Btcheat sitesine giriş yaptıktan sonra karşınıza fotoğraftaki gibi ekran gelir. Play tuşuna basarak kutuları çevirin. Gelen simgeler sayesinde de bitcoin kazanıyorsunuz. Yani iki tane resim aynı gelirse belli miktarda btc kazanırsınız. Her görselin farklı oranlarda kazancı vardır. Yeni başlarken 50 çevirme hakkı bedava olarak verilir. Bu çevirme hakları sayesinde kutuları çevirip bitcoin kazanabilirsiniz.

Yeni çevirme hakları için bilgisayarınızda mining yani kazı işlemi yapmanız gerekiyor. Kazım yapmak da oldukça basit. Özel olarak yapmanız gereken bir şey yok. Mining yazan yere tıklayarak kazım yapacağınız yere giriş yapıyorsunuz.

Kazım yaparak çevirme hakkı kazanmak için Start mining yazan yere tıklamanız gerekiyor böylece bilgisayarınız kazım yaparak size çevirme hakkı kazandırıyor. Daha hızlı kazım için THREADS yazan yeri “+” ya tıklayarak artırabilirsiniz. Bilgisayar kalitenize göre bunu artırabilirsiniz, eğer düşük Ram’li ve Cpu’lu bir bilgisayarınız varsa fazla artırmanızı önermem. Çünkü %100 CPU kullanıyor ve bu bilgisayarınızı oldukça yorar hatta zarar verebilir.
Kazımdan elde ettiğiniz çevirme haklarını kutu çevirerek bitcoin kazanmak için kullanıyorsunuz. Bitcoinleriniz 0.03 bitcoin ( 180-200 $ ) olunca çekim yapabiliyorsunuz. Kazım yaparak ortalama 15-20 günde bu paraları kazanabilirsiniz.
Gece yatarken bilgisayarınızı mining yapmaya bırakıp siz uyuyun, sabah kazandığınız çevirme hakları ile kutu çevirerek bitcoin kazanın. Bu en basit ve kolay yöntem olarak görülmektedir.
Araştırmalarımıza göre ödemelerde sorun olmadığı söylenmektedir. Fakat henüz bir ödeme kanıtı bulamadık, eğer bulursak veya kendimiz ödeme alırsak ödeme kanıtını da bu yazımıza ekleyeceğiz. Eğer sizde ödeme alırsanız bunu yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER