Business Card ile Akaryakıt’ta 50 TL İndirim Kampanyası!

0
150

Business Card sahipleri belirlenen kampanya tarihleri arasında 5 sefer ayrı ayrı 100 TL ve üzerinde akaryakıt aldıklarında 50 TL İndirim kazanırlar. Sizde eğer sürekli seyahat ediyor ve fazla yakıt harcıyorsanız bu kampanya mutlaka işinize yarayacaktır.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Business Card ile Akaryakıt Alışverişinize 50 TL İndirim!” kampanyasından faydalanmak isteyenlerin 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Vakıfbank Business Card’ı ile akaryakıt ödemesi yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen şahısların Vakıfbank üzerinde kayıtlı olan cep telefonları üzerinden kısa sms olarak “BEDAVA” yazıp sonra bir adet boşluk bırakarak kampanyadan yararlanmak için kullanacakları karta ait kart numarasının son altı hanesini yazarak 6635 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Kampanyadan kısa mesaj yolu ile yararlanan müşteriler atmış oldukları kısa mesaj için kullanmakta oldukları GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan ücret tarifesine göre ücret ödeyecektir.

Kampanya Hangi Akaryakıt İstasyonlarında Geçerlidir?

Eğer Vakıfbank Business Card sahibiyseniz dilediğiniz her akaryakıt istasyonuna giderek yaptığınız akaryakıt alışverişleriniz için bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Tabi yukarıda bahsettiğimiz tarihler arasında ve belirttiğimiz tutardaki harcamalarınızda..

Bu kampanyayı durdurma, değiştirme, düzenleme hakkını Vakıfbank saklı tutmaktadır.

CEVAP VER