Business Card’ınızla Ödeme Sözünüze 1.000 TL’ye Varan İndirim!

0
185

“Business Card’ınızla Bir Sözünüze 1.000 TL’ye Varan İndirim!” kampanyası ile birlikte Vakıfbank Business Card ya da bu karta bağlı olan ek kartlardan birini kullanarak 2.000 TL tutarında harcamaya 6 aylık taahhüt vermeniz halinde ilk ekstrede 35 TL, 12 aylık taahhüt vermeniz halinde 70 TL tutarında indirim, 3.000 TL tutarında harcamaya 6 aylık taahhüt vermeniz halinde ilk ekstrede 50 TL, 12 aylık taahhüt vermeniz halinde 100 TL tutarında indirim, 5.000 TL tutarında harcamaya 6 aylık taahhüt vermeniz halinde ilk ekstrede 75 TL, 12 aylık taahhüt vermeniz halinde 150 TL tutarında indirim, 10.000 TL tutarında harcamaya 6 aylık taahhüt vermeniz halinde ilk ekstrede 125 TL, 12 aylık taahhüt vermeniz halinde 250 TL tutarında indirim, 20.000 TL tutarında harcamaya 6 aylık taahhüt vermeniz halinde ilk ekstrede 250 TL, 12 aylık taahhüt vermeniz halinde 500 TL tutarında indirim, 50.000 TL tutarında harcamaya 6 aylık taahhüt vermeniz halinde ilk ekstrede 500 TL, 12 aylık taahhüt vermeniz halinde 1.000 TL tutarında indirim kazanırsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanya için belirlenmiş herhangi bir tarih olmayıp 6 ya da 12 aylık taahhütler verilerek harcama yapılması gerekir.

Kampanyaya Katılım Nasıl Sağlanır?

Kampanya kapsamında verilecek olan 6 ya da 12 aylık taahhütlerin kullanıma uygun ve açık olan Business Card ya da bu karta bağlı ek kartlardan biri ile 0 850 222 0 724 numaralı Vakıfbank Çağrı Merkezi ya da Vakıfbank İnternet Bankacılığı aracılığı ile verilmesi gerekir.

Kampanya kapsamında Business Card asıl kartları kullanılarak verilecek olan taahhütler geçerli olacak olsa da asıl karta bağlı olan ek kartlar ile yapılacak olan harcamalar da harcama sözüne dahil edilir.

Kampanyada Sınır Var mıdır?

Kampanya müşteri bazında değil kart bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri sahip olduğu her bir asıl kart için ayrı ayrı harcama sözü verebilir. Bununla birlikte verilecek olan harcama sözü tutarının asıl kredi kartına ait olan toplam limitin %70’ini aşmaması gerekir. Ayrıca kampanya kapsamında verilecek olan taahhütler en fazla 1 defa ihlal edilebilir. Harcama sözünün ihlal edildiği ilk ayı takip eden ikinci ayda toplam harcamanın verilmiş olan iki aylık toplam harcama sözü tutarına eşit ya da bu tutardan yüksek olması gerekir. Aksi takdirde kampanya iptal olur.

Diğer Ayrıntılı Bilgiler

Kampanya ilk hesap kesim tarihinden sonra yeni dönem ekstresinden itibaren geçerli olacak olup taahhüt süresi seçilmiş olan 6 ya da 12 aylık kampanyaya göre değişiklik gösterir.

Kampanya kapsamında taksitli yapılacak olan işlemlerin toplam tutarı ilk taksit yansıyacağı ekstrede dikkate alınır. Diğer taksit tutarları bir sonraki aylar için verilmiş olan harcama taahhüdüne dahil edilmez.

World Puan kullanılarak yapılacak olan harcamalar ile nakit çekim işlemleri Sözünle Kazan Kampanyasına dahil edilmez.

Ertelemeli yapılmış olan işlemlerde işlemin yapıldığı tarih dikkate alınacak ve ilgili ay için verilmiş olan harcama sözü tutarına eklenerek hesap edilecektir.

Yurt dışında yapılacak olan alışverişlerden yalnızca TL ekstrelere yansıyacak olan tutarlar harcama sözüne dahil edilir.

Kampanya kapsamında iki ay harcama sözünü yerine getirmemiş olan kart sahipleri kampanyadan çıkartılacak ve ilk kesilecek olan ekstreye indirim tutarı borç olarak yansıtılacaktır.

12 aylık harcama sözü vermiş bir kişi ilk 11 ay boyunca harcama sözünü yerine getirdikten sonra 12. ayda harcama taahhüdünü yerine getirmediği takdirde kampanyadan çıkartılır.

6 aylık harcama sözü vermiş bir kişi ilk 5 ay boyunca harcama sözünü yerine getirdikten sonra 12. ayda harcama taahhüdünü yerine getirmediği takdirde kampanyadan çıkartılır.

Kart statüsünde kartın gecikmeye düşmesi gibi değişiklikler olması halinde kampanya iptal edilecek ve harcama sözü yerine getirilmemiş sayılacaktır.

Kart sahibinin vefat etmesi sebebi ile kartın kapanması halinde, taahhüt süresinin ilk 6 ayı geçmiş olması halinde geri alınan indirim 0 850 222 0 724 numaralı Telefon Bankacılığına başvurulması halinde kart sahibinin yakınlarına iade edilir.

Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

Yorum Yap