CardFinans ile Beymen Club’da %60+%25 İndirim

0
151

Bu kampanya ile kampanya tarihleri içerisinde Beymen Club’un online satış sitesi üzerinden (beymenclub.com) veya Beymen Club mağazalarından tek defaya mahsus olmak şartı ile yapılacak belli ürünlerdeki alışverişlerde mağazanın vermiş olduğu %60 indirimine ek olarak yüzde 25 indirim alabilirsiniz. bu fırsattan yararlanmak için CardFinans sahibi olmanız yeterli.

Bunun yanı sıra 30 Haziran 2017 tarihine kadar Finansbank POS’ları ile yapacağınız hediye çeki ve hediye kartı harici alışverişlerinizde yedi taksit fırsatını elde edebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli

CardFinans’tan Beymen Club’da %60+%25 İndirim ve 7 taksit!” kampanyasından faydalanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey 8 Şubat 2017 ve 14 Şubat 2017 tarihleri arasında Beymen Club online satış sitesi üzerinden veya Beymen Club mağazalarına giderek tek seferlik 2016 Sonbahar ve Kış seçili ürünlerinden birini almaktır.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken ekstra bir şey yoktur. İnternet veya normal mağazalardan alışveriş yaparak bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Bir kredi kartı ile bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilirsiniz. İkinci bir alışverişte ekstra yüzde 25 indirim uygulanmaz.

Kampanya Nerelerde Geçerlidir?

Bu kampanya yukarıda da bahsettiğimiz gibi Beymen Club internet mağazasında veya Beymen Club normal mağazalarındaki alışverişlerde geçerlidir.

Outlet mağazalarında geçerli değildir.

Eğer www.beymenclub.com üzerinden alışveriş yapacaksanız yüzde 60 indirim olan ürünleri zaten sitede siz görüyor olacaksınız, ilave olarak yüzde 25 indirim daha almak için FINANS25 kodunu kullanmanız gerekiyor.

Yorum Yap