Carrefoursa’da Axess ile Yapacağınız 200 TL’lik Alışverişe 28 TL Chip-Para!

0
203

Güncel olarak siz değerli okurlarımıza maddi olarak işine yarayacak kampanyaları duyurmaya devam ediyoruz. Türkiyenin en büyük market zincirlerinden biri olan Carrefoursa‘da yapacağınız 200 TL ve üzerinde eğer ödemenizi Axess kart ile yaparsanız 28 TL Chip Para veriyor.

Şubat ayı boyunca CarrefourSA mağazalarından veya carrefoursa.com üzerinden farklı günlerde toplam 200 TL ve üzerinde tek çekim alışverişlerinizde 28 TL chip para kazanma fırsatı! Kampanyaya katılmak için ilk olarak yapmanız gereken şey Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu hattınızdan “SUBAT” yazıp 4566’ya SMS göndermek olacaktır. Kısa mesajı attıktan sonra banka tarafından size kampanya onay mesajı gelecektir. Bu andan itibaren kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz demektir.

  • Kampanyadan Axess, Wings, Neo, exi26, Free, sahipleri faydalanabilir.
  • Free için chip-para,artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır Kampanyaya Bank o’card Axess ve Business kartlar dahil değildir.
  • 28 TL chip-para hediyesi, ay içinde yapılacak toplam 200 TL ve üzeri tek çekim harcamayı gerçekleştirdikten sonra karta anında yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 12 Mart 2017 tarihine kadar CarrefourSA mağazalarında yapılacak bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-para’lar 13 Mart 2017 tarihinde silinecektir.
  • Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en çok 28 TL chip-para kazanabilir.
  • Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Chip-para kullanımları ve taksitli harcamalar kampanya kapsamında değildir.
  • Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Yorum Yap