Çılgın Geri Dönüşüm Sitesinden İnternetten Para Kazanmak!

0
518

Çılgın geri dönüşüm oyunu internetten oyun oynayarak para kazanmanızı sağlayan güvenilir para kazanma sitesidir. Uzun zamanda çok güzel kazançlar elde edebileceğiniz gibi, son eklenti ile beraber kısa zamanda da oldukça güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Çılgın geri dönüşüm oyununda temel mantık şudur. Oyunda mağaza kısmındaki granülleri satın alarak bu granül paketlerinden günlük granül üretimi yapıyorsunuz. Granüller size oyun parası olan altın kazandırıyor. Ardından bu altınlarla ister yeni granül alarak daha fazla kazanç elde etmek için gelişebilir, isterseniz de altınları TL ye çevirerek gerçek para kazanabilirsiniz.

Çılgın Geri Dönüşüm İle İnternetten Para Kazan

Çılgın geri dönüşüm oyununda BURAYA tıklayıp kayıt olduktan sonra, hesabınıza 15 TL değerindeki 500 altın hediye ediliyor. Para kazanmaya başlamanız için verilen 500 altın ile mağaza bölümüne girerek Granül SM isimli paketi satın almanız gerekiyor. Çünkü bize parayı buradaki granül paketleri kazandırıyor. Granül SM paketi size günde 1000 granül üretimi yapıyor. Granül üretim miktarınızı artırarak günlük kazancınızı da artırabilirsiniz.

Dilerseniz oyuna para yatırmadan oyunu oynayıp gelişerek de uzun zaman sonra para kazanabilirsiniz. Fakat belirtmekte fayda var yatırım yapmazsanız çok yüksek para kazanmayı beklemeyin. Eğer yatırım yaparsanız da uzun zaman içerisinde gerçekten güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Çılgın Geri Dönüşüm Nasıl Para Kazanılır ?

Çılgın geri dönüşüm oyununda demin bahsettiğimiz gibi granül satın alarak para kazanıyoruz. Bu arada belirtelim her granül paketinin yani para kazanmak için mağaza bölümünden almamız gereken granül paketleri 600 gün sonra granül üretmeyi durdurur. Yani sınırsız bir kazanç çılgın geri dönüşüm oyununda kesinlikle yoktur. Bunu bilmeniz gerekiyor.
Oyunda bilmeniz gereken bir diğer ip ucu da en karlı granül paketi Granül XXL paketidir. Granül XXL paketini 40000 altına satın alıyorsunuz ve günde 96000 granül üretimi yapıyor. Eğer bu paketi alarak oyunda sürekli gelişmeye oynarsanız ortalama 3-4 ay sonra çok güzel kazançlar elde etmeye başlarsınız.  Ayrıca oyunun wp grupları ve adminlerin ilgisi nedeniyle kafanıza takılan her soruyu oyundaki iletişim kanallarını kullanarak sorabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.
Çılgın geri dönüşüm’e üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ.

Yorum Yap