Çok Para Kazandıracak İşler

5
910

Aslında ticaretin temelinde az para harcayarak çok para kazanma fikri yatmaktadır. Yani herkes çok para kazanmak ister. Biz de yazımızda çok para kazandıran işler ile ilgili bilgiler sunmaya çalışacağız.

Hazır Giyim Ürünleri Hiç Bitmeyen ve Bitmeyecek Olan Karlı Bir Sektör

Tekstil ürünleri hayatımızın kesinlikle olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ayakkabıdan tutunda, iç giyim, kışlıklar, yazlıklar, kadın giyim ürünleri, erkek giyim ürünleri, genç ve çocuk ürünleri, bebek ürünleri yani hazır giyim sektörü oldukça geniş bir sektördür. Yani tekstil hayatımızın her döneminde ihtiyacımız olan önemli bir sektör. Hazır giyim ürünleriyle ilgili eğer ucuza tedarikçi bulup satışını yapabilirsek kazancı konusunda ihya olmamız içten bile değildir.

E-Ticaret Şimdinin ve Geleceğin Yükselen İş Fikri

Ürün veya hizmetlerimizin internet üzerinden satışının işletmemiz için şüphesiz birçok faydası var. Mesela stok sorunumuz yok, mağaza veya Showroom tutmak zorunda değiliz, ürünlerle ilgilenmesi için personel tutmak zorunda değiliz. Tüm ürünlerimiz sanal ortamdan müşteriyle buluşturup adresine kargolamamız yeterlidir. Dolayısıyla bir ürünün satışı için katlanmamız gereken bu maliyetlerden kurtulmamız demek cebimize daha fazla para girmesi demek. Yani e-ticaret olayı oldukça karlı bir iş fikridir.

Müteahhitlik Yapmak Çok Kazandırıyor

İnşaat sektörü trendi hiçbir zaman bitmeyecek bir sektördür. Bu iş için yeterli bütçeye sahipsek ev yapıp satmak bize çok fazla paralar kazandıracaktır. Güzel yerlerden arsa alıp, düşük maliyetle evimizi imal edebilirsek maliyetimizin 5-6 katına satışını yapabiliriz. Bu karların günümüzde ki daire fiyatlarına uygulayarak düşündüğümüzde yapacağımız olası kar inanılmaz yüksek rakamlarda olacaktır. Müteahhitlik işi bu işi yapan çevremizdeki insanları düşündüğümüzde yapılabilecek karlı iş fikirlerinin en başını çeken fikirlerdendir. Ancak diğer işlere oranla bu işe girip başarılı olabilmemiz için çok paraya ihtiyacımız olacaktır.

5 Yorum

  1. e-ticarete bir çok kez heves ettim ama maliyetler bir amatör için oldukça fazla çıkıyor. Büyük sitelerle yarışmak hiç kolay değil.

  2. e-ticaret siteleri açanların bir çoğu hemen para kazanırım köşeyi dönerim kafasında oldukları için batıyorlar aslında

    Yukardaki sitelerle yarışmak için hem para hemde zaman olması gerekiyor

  3. iyice araştırmadan ve müşteri pazarı bulmadan bir işe girilmemesi gerek yoksa zararlı cıkılıyor. Bu işler şans işi derler ancak şans değil sana bağlı çevreyi gez potansiyel var ise yap ama yok ise koydugun sermaye çöpe gider.

Yorum Yap