Deniz Bonus Kart Çıkartan Yeni Müşterilere 100 TL İlk Harcamaya 40 TL Değerinde Bonus Puan Hediye!

0
253

“Deniz Bonus ile 190 TL’ye Varan Bonus Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde Deniz Bonus ve Denizbank resmi internet siteleri üzerinden ya da Denizbank Facebook sayfası üzerinden Deniz Bonus kredi kartına başvuruda bulunacak olan ve kredi kartı onaylanan kişilerin 21 Temmuz 2017 tarihine dek 100 TL ve üzeri harcama yapması halinde 40 TL değerinde Bonus elde edecektir. Bununla birlikte 12 aylık taahhüt ile her ay 1.000 TL değerinde harcama sözü veren kişiler 50 TL, 2.000 TL değerinde harcama sözü veren kişiler 100 TL değerinde, 4.000 TL değerinde harcama sözü veren kişiler 150 TL değerinde ve 10.000 TL değerinde harcama sözü veren kişiler 300 TL değerinde ilave Bonus elde edecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanya kapsamında 1 Haziran ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Deniz Bonus kredi kartına ilgili kanallar aracılığı ile başvuruda bulunmanız ve daha sonra da Deniz Bonus kredi kartı ile 21 Temmuz 2017 tarihine dek 100 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekir. Bununla birlikte verilecek olan harcama sözü de 12 boyunca devam edecektir.

Kampanyaya Katılım Nasıl Sağlanır?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle Deniz Bonus ve Denizbank resmi internet siteleri üzerinden ya da Denizbank Facebook sayfası üzerinden Deniz Bonus kredi kartına başvuruda bulunmaları ve daha sonra belirtilmiş olan tutarda harcama yapmaları gerekir. Bununla birlikte harcama sözü vermeniz halinde de ilave olarak Deniz Bonus kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz.

Kazanılmış olan Bonuslar 31 Temmuz 2017 tarihinde ilgili Deniz Bonus kredi kartına yüklenir.

Kazandığım Bonusları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Bonusların 9 Ağustos 2017 tarihine dek kullanılmaması halinde kullanılmamış tüm Bonuslar 10 Ağustos 2017 tarihinde kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanya kapsamında Deniz Bonus kredi kartına en fazla bir defa başvurabilirsiniz. Bununla birlikte her bir kredi kartının Sözünüze Bonus kampanyasına taahhüt dönemi dahilnide yalnızca bir defa katılım hakkı bulunur. 12 ay boyunca verilmesi gereken harcama taahhüdü ile karta bir defaya mahsus olmak üzere Bonus yüklenecek olunsa da harcama yapılmaya devam edildiği sürece alışverişlerden Bonus kazanmaya devam edersiniz.


Her bir müşteri bu kampanyadan yılda en fazla bir defa yararlanabilecektir. 2017 yılı içinde aynı kampanyadan daha önce kredi kartı almış ya da sonradan kredi kartını kapatarak yeni bir Deniz Bonus kredi kartı başvurusunda bulunmuş kişiler kampanyadan faydalanamaz.

Denizbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

Yorum Yap