Dünyanın İlk Kriptopara Hesap Yönetimi Şirketi İngiltere’de Kuruldu

0
5

Birçok kriptopara geçtiğimiz yıl yaşadığı büyük düşüş trendinden sonra büyük bir itibar kaybına uğramıştı. Bu itibar kaybından sonra da maddi kayıplar ile karşılaşan birçok yatırımcının ve girişimcinin kriptopara dünyasına bakış açısı değişti. Ancak son birkaç aylık süreç göz önüne alındığında BTC fiyatının artan bir trende girmesi kriptoparaların yeniden tercih edilen dijital yatırım araçlarından biri haline dönüşmesini sağladı. Bu kapsamda BTC gibi kriptopara türlerine yatırım yapmayı düşünüyor ve yatırımlarınızın orta ve uzun vadede kar getirmesini hedefliyorsanız, bu durumda mutlaka uzman bir kripto para danışmanlığı ve yatırımı gerçekleştiren şirket ile çalışmak size yarar getirecektir. Bu kapsamda dünyada bir ilk olan kriptopara hesap yönetimi hizmeti ve faiz getirisi sunan, geçtiğimiz yıl Londra’da kurulmuş ve hesap yönetim sertifikalarını almış olan Bitcofly şirketini biraz daha yakından tanımakta fayda var.

Sektörün kriptopara konusunda uzun yıllardır yatırımcı firmalarından biri olan bu şirket, müşterilerinin orta ve uzun vadede düzenli bir gelir elde etmesini sağlamak amacıyla kriptopara piyasalarında al-sat yaparak tüm işlemlere kar ortaklığı hizmeti sunuyor. Profesyonel bir kripto para analisti ve yatırımcısı olan Southhampton’da finans yönetimi eğitimi almış, ekonomist Thomas Axelsen ve ekibi tarafından kurulmuş olan bu firma, müşterilerinin şirketin borsalardaki yatırımlarına ortak olmasıyla kriptopara alım ve satım işlemleri ile elde edilen kazanç üzerinden düşük komisyon oranları ile kar ortaklığı sağlıyor. Bunun yanında günlük, haftalık, aylık, altı aylık ve yıllık zaman dilimleri seçenekleri ile yatırımcılarına Bitcoin faiz getirisi elde etme imkanı sunuyor.

Sizler de profesyonel bir kriptopara piyasası uzmanı ve yatırımcısı olan bu şirket ile ortak kararlar almak ve ortak yatırım gerçekleştirmek istiyorsanız, veya cüzdanlarınızda sabit duran bitcoinlerinize faiz getirisi elde etmek istiyorsanız Bitcofly şirketi ile iletişime geçebilir, orta ve uzun vadede istikrarlı kazanç elde etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bitcofly Nedir?

Dünyada kriptopara hesap yönetimi konusunda bir ilk olma özelliği taşıyan Bitcofly, dünyanın en büyük kriptopara borsalarında alım-satım gerçekleştiren ve elde ettiği gelir ile yatırımcılarına belirli komisyon oranlarında kar payı sağlayan bir yatırım platformudur. Bu platformda görev alan analistler ve yatırım uzmanları anlık olarak 7/24 verileri incelemekte ve yatırım kararlarını en doğru yönde ve en yüksek kar marjı elde edecek şekilde işleme almaktadır. Yatırım analistleri ve uzmanları anlık olarak kriptopara piyasalarından aldığı verileri doğru ve nitelikli algoritmalar yardımıyla yorumlamakta ve analiz etmektedir. Bu süreç içerisinde yatırımcılara ve şirkete ait toplam yatırım mevduatı ile kısa vadede açılıp kapanan işlemler (scalping yöntemi) gerçekleştirip, temel kripto para birimlerinin alım satım işlemlerini yaparak yatırımların kısa dönemde kar elde etmesini sağlamaktadır.

Sizler de yapacağınız kriptopara yatırımları için güven veren bir platformun danışmanlığına ihtiyaç duyuyorsanız, sektörün önde gelen ve kriptopara yatırımları konusunda uzman bir şirket olan Bitcofly‘a güvenebilirsiniz.

Bitcofly Yatırım Seçenekleri Nelerdir?

Bu yatırım platformu üzerinde temel olarak iki tür yatırım seçeneği bulunuyor. Bunlardan ilki; bitcoin faiz hesabı ikincisi ise hesap yönetimidir. En çok tercih edilen yatırım türlerinden biri olan faiz hesabı; yatırımcıların günlük, haftalık, aylık ya da yıllık bazda yapmış olduğu yatırımların BTC değeri üzerinden bir bankaya yatırılıp belirli bir süre sonunda mevduat geliri elde etmesi ile birebir benzerlik taşıyor. Yatırımcıların oldukça çok tercih ettiği bir yatırım türü olan Bitcoin faiz hesabı, yatırımcıların anaparalarını garanti altına alıp, bakiyelerinin hiçbir şekilde yatırım riskine tabi olmadan seçilen vade oranı sonunda faiz geliri elde etme imkanı sağlıyor.

Sizler de Bitcoin yatırımlarınız için bu stratejiyi belirleyerek vade sonunda hem faiz geliri elde edebilir hem de hiçbir yatırım riski kaygısı taşımadan anaparanızı garanti altına alabilirsiniz. Bu yatırım sisteminde ikinci bir yatırım seçeneği ise; hesap yönetimi sistemidir. Bu yatırım türünde yatırımcılar, Bitcofly’ın uzman yatırımcılarının borsalarda yapmış olduğu işlemlere tercih ettikleri miktar ile ortak olmaktadırlar.  Uzmanlar en doğru anı seçerek kriptopara birimlerine özellikle anlık al-sat yaparak yani scalping yöntemi ile kar elde etmeyi amaçlamaktadır. Yapılan yatırım işlemi sonrasında elde edilen kazanç, şirketin kar üzerinden %50 komisyon almasından sonra kalan %50 kar ile anapara müşteri hesabına otomatik olarak yansımaktadır. Bu yatırım türünde hiçbir zaman tüm işlemlerin %100 başarı sağlaması gibi bir durum doğal olarak söz konusu değildir. Ancak genel görüntüye bakılırsa gerçekleşen işlemlerin ortalama %70 gibi bir oranda karlı şekilde sonuçlandığı Bitcofly hesap geçmişinden de görülmektedir. Karlı işlemlerin de kısa vadeli yatırımlar olmasına bağlı olarak günlük %0.50 gibi bir getirisi olduğu görülmektedir.Bu da scalping yöntemi ile orta ve uzun vadede hedeflenen karlılık oranının sağlandığını göstermektedir.

Ne Kadar Gelir Elde Edilir?

Bitcofly platformunun yapılan yatırımlar doğrultusunda ne kadar kazanç elde edileceğini söylemek çok zor bir konudur. Bunu anlamak için mutlaka sistem, ufak yatırımlar ile tecrübe edilmelidir. Bunun sağlandığı takdirde yapacağınız yatırımlar doğrultusunda elde edeceğiniz toplam kazanç tahmin edilebilir. Bu platform üzerinde yapılan yatırımların miktarına, riskine, yatırım seçeneklerine göre kazanç elde edilecek miktarın tutarı değişkenlik gösterebilir.

Ancak yatırım miktarı doğrultusunda faiz hesabı yatırım seçeneğinden ne kadar kazanılacağını tahmin etme ihtimali bulunuyor. Bunun için faiz hesabı yatırımı hakkında bilgilerin yer verildiği sayfada oranlar üzerinden hesaplama yapılmalıdır. Burada yer alan güncel faiz oranlarını baz alarak günlük, haftalık, aylık ya da yıllık süreçte ne kadar Bitcoin faiz geliri elde edilebileceğini hesaplamak mümkündür.

Bitcofly Çalışma Prensibi

Bitcofly yatırımcıları ve kriptopara uzmanları belirtildiği üzere kriptopara yatırımcılarının, yatırımlarından düzenli bir gelir elde etmesini sağlamak için oldukça kapsamlı ve avantaj getiren uygulamaları hayata geçirmiş durumda. Bu anlamda son derece başarılı bir yazılım sistemine sahip olan bu platform anlık olarak tüm temel piyasalardan kriptopara verilerini çekerek analiz süzgecinden geçiriyor.

Oldukça detaylı bir veri geçmişine sahip olan uzman yatırımcı kadrosu doğru anda alım ve satım işlemleri gerçekleştirerek yatırımlarının kısa süreli işlemler ile kar elde etmesini sağlıyor. Bu çerçevede tüm dünyadan kriptopara yatırımcılarını sistem hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçmeye davet ediyor.

Avantajları Nelerdir?

Dünyada ilk olma özelliğine sahip olan Bitcofly, forex, internet yatırımları, geleneksel portföy yönetimleri ve varlık danışmanlığı gibi platformlara karşı alternatif bir yatırım kanalı olarak piyasaya çıkarak kullanıcısına birçok yarar ve avantaj sağlamayı amaçlıyor. Bu avantajlardan en önemlisi de kullanıcıların tercih ettikleri vade sonunda Bitcoin faiz getirisi elde ederek veya hesap yönetimi sistemine katılarak Bitcoin yatırımlarının sürekli değerlenmesinin sağlanması olarak görülebilir.

Bunun yanında bu platform üzerinde dilediğiniz an yatırım işlemlerinizi iptal etme ve ana paranızı yatırım süresinin bitmesini beklemeden talep etme seçeneğine sahipsiniz. Bitcofly, hiçbir zaman çekim işlemleriniz için bekleme, erteleme yapıp çekim yapmanıza engel olmamaktadır. Ayrıca firma, 7/24 çalışan destek kadrosu ile yatırımcılara her an sınırsız yardım imkanı sağlamaktadır.

Firma şu anda “Cryptorobot” isimli yapay zeka algoritmasına sahip, kriptopara borsalarıyla uyumlu çalışabilen otomatik al-sat yazılım robotunu kullanıcılarıyla buluşturmayı hedeflemektedir. Bu yazılım ile, dileyen yatırımcılar önceden belirledikleri tüm kriterleri robot yazılıma tanıtıp borsalarda işlemlerini bireysel yatırımcı olarak robot yazılım ile gerçekleştirebileceklerdir.

Ayrıca çok yakında piyasaya çıkacak olan Bitcofly Visa banka kartı ile kart sahipleri Bitcofly hesaplarında bulunan Bitcoin bakiyelerini bankamatiklerden nakit paraya dönüştürüp çekebilecekler veya alışverişlerde kullanabilecekler.

Bitcofly’a Nasıl Yatırım Yapılır?

Eğer siz de dünyanın ilk kripto portföy yönetimi firmasının bir parçası olmak ve periyodik olarak kazanç getirisi sağlamak istiyorsanız öncelikli olarak Bitcofly‘a kayıt olmanız gerekiyor. Bu sisteme dahil olmak ve yatırım gerçekleştirmek için gerekli kayıt işlemlerini yerine getirip mail onayından sonra yapılması gereken kullanıcı paneline girilip, yatırım türleri arasında tercih yapmaktır.

Hangi yatırım aracını kullanacağınıza karar verdikten sonra yapmayı düşündüğünüz yatırım miktarını kullanıcı paneli üzerinden Bitcoin adresi oluşturarak gönderim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz yatırım kanalı aracılığı ile yatırımlarınızın Bitcofly tarafından günlük bazda kriptopara borsalarında al-sat ile değerlendirmesini izleyebilir ya da tercih ettiğiniz mevduat süresi sonunda faiz geliri elde edebilirsiniz.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi elde etmek ve şirketle iletişime geçmek için bitcofly resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.bitcofly.com

Yorum Yap