Dyson Süpürgeleriniz Çekmeköy’de Bize Emanet

0
81

İstanbul Çekmeköy’de yaşayan Dyson süpürge kullanıcıları yaşadıkları bütün arızalar için Dyson Servis hizmetlerinden yararlanabilirler. Elektrik süpürgelerinde yaşanan sorunların çözümü için öncelikle servisin müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmelidir. İlgili arızaya yönelik olarak bilgi verilip arıza kaydı oluşturulduktan sonra Çekmeköy Dyson Servisi ilgili adrese yönlendirilmektedir.

Dyson Servis süpürge arızaları için gerekli olan işlemi yapabilmek adına arızanın kaynağının tespiti sağlanmaktadır. Arızanın kaynağı anlaşıldıktan sonra ise sorunun çözümüne yönelik olarak tamir ya da parça değişimi yapılmasına karar verilebilir. Hortum yırtılmaları ya da parça kırılmaları söz konusu olduğunda bu soruna yönelik olarak parça değişimleri sağlanmaktadır. Garantisi olan ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bunun dışında garantisi bitmiş olan ürünler için de ücretli değişimiler söz konusudur. Arızanın giderilmesi için öncelikle Dyson Servis tarafından yerinde müdahale yapılmaktadır. Eğer dış parçalarda değil de iç parçalarda bir sorun söz konusu olabilir. Bu durumda iç parçalardan hangisinde sorun olduğu tespit edilmekte ardından da arızalı kısım onarılmaktadır.

Dyson Servis Süpürge Parça Değişimi
Dyson Servis Süpürge parça değişimi bazen parçanın servisin elinde bulunmasıyla son derece hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bazen ise parçanın getirtilmesi gerekmekte, bu nedenle bu süre uzamaktadır. Yapılacak olan parça değişimi için müşteriye ücret bilgisi de verilmektedir. Onay alınması halinde gelen parça süpürgeye takılarak arızanın onarılması sağlanmakta ve süpürge müşteriye teslim edilmektedir.

Yorum Yap