Enpara Ekpara Nedir? Ek Para Nasıl Kullanılır?

0
275

Enpara Ekpara Nedir? Nasıl Kullanılır? Enpara ezber bozarak şubesiz şekilde bütünüyle dijital ortamda varlığını devam ettiren ve Finansbank’a bağlı olan bir Bankacılık Hizmeti olup içine eskiden atmış olduğumuz nakit parayı tamamiyle bir kredi kartı gibi her platformda kullanmamızı sağlamaktadır. Bu özel kurulan ve kısa sürede bir çok bireyin beğenisini kazanmış bankacılık sistemi yardımıyla Finansbank güzel bir ivme kazanmış ve genç kesimi büyük oranda kendi bankası ile çalışmaya teşvik etmiştir. Genellikle masrafsız bankacılık olması en büyük artılarından bir tanesidir.

Peki, Enpara Ekpara Nedir Nasıl Kullanılır sorusunun yanıtı nedir? Cevap kolaydır aslında, kullanmakta olduğumuz vadesiz hesabımızda nakit bittiğinde ödemelerin, havalelerin aksamaması amacıyla açılmış olan bir limittir. Ek para kullanıldığı durumda, kullanıldığı miktara ve kullanıldığı süreye bağlı olarak ilan edilen Ek para faiz seviyesine göre bir faiz işletilir. Kullanılan Ek para miktarı kadar para hesaba yatırıldığı takdirde faiz işletimi durdurulur. İşlemiş olan faiz ise bir ileri ayın ilk iş günü hesaba yansır ve 1 ay içersinde ödenmesi gerekir. Hesapta yeterli para var ise otomatik tahsil edilir.

Ek para Limitimi Nasıl Açarım?

Bunun amacıyla ilk olarak Enpara.com doğrulusunda size bir öneri sunulması gerekir. Teklife onayınızın sonrasında vadesiz hesabına Ekpara tanımlanır. Tüm borcu ödedikten sonra Ekpara hesabını kapatmak, limit çoğaltmak gibi ya da limit düşürmek gibi talepler Enpara.com İnternet şubesinden ya da çözüm merkezi aranarak sağlanabilir.

Yorum Yap