Evde Antep Fıstığı Kırma İşi Yaparak Para Kazanmak

0
291

Evde yapılacak işler kategorisinde yeni bir iş fırsatıyla karşınızdayız. Genellikle Gaziantep’te hayat sürdüren ev hanımları amacıyla eğlenceli bir iş fırsatı olarak görünüyor. Bu yazımızda evde Antep fıstığı kırma işiyle nasıl gelir elde edebileceğinizi detaylı şekilde anlatacağız. Gaziantep demiştik ama bu işler büyükşehirlerde etkinlik gösteren kuruyemiş firmaları da bu işi sizlere verebilir. İstanbul’da hayat sürdüren ev hanımlarında bu işi alabileceğini söyleyelim, bu işte en çok ilgi edilmesi gereken nokta, fıstık içlerinin parçalanmamasına çok ilgi etmeniz gerekir. Antep fıstığı yardımıyla ev hanımları güzel kazançlar elde edebilir ve bu işler yardımıyla aile bütçenize destek çıkararak, zorlaşan hayat şartlarınızı birazcıkta olsa kolaylaştırabilirsiniz.

Evde Antep Fıstığı Kırma İşi Yapabilir Miyim?

Evde yapılacak işler konusu ile ilgili en çok sorulardan bir tanesi ben bu işi yapılabilir miyim? Sorusudur, bu iş amacıyla cevaplayacak olursak; evet bu işi yapılabilirsiniz, zira bu iş rastgele bir beceri ve deneyim istememektedir. Bundan dolayıdır ki herkes bu işi yapılabilir fakat başka işlere göre biraz ilgi isteyen iştir, zira Antep fıstığını kırarken kullanmış olduğunu çekice çok bastırmanız durumunda, fıstık parçalanabilir, fıstığın parçalanması hiçbir işe yaramaz ve firmada bu hususta size çok ilgili olmanız gerektiği konusu ile ilgili lüzumlu uyarıyı yapıyor. Antep fıstığı kırma işi gerçekleştirme zor bir iş değildir, ev hanımları, öğrenciler ve başka evden çalışarak gelir elde etmek isteyen herkes bu işi yapılabilir.

Evde Antep Fıstığı Kırma İşi Nasıl Yapılır?

İletişime geçerek işi almış olduğunuz firma size lüzumlu olan her türlü vasıta ve gereci sağlıyor. Koliler ya da çuvallarla gelen fıstıkları kırmanız isteniyor. Kırmış olduğunuz fıstıkları diğer bir paketin amacıylae alarak firmanın gelmesini bekliyorsunuz, işiniz tamamiyle bundan oluşmaktadır. Bazı firmalar kırmış olduğunuz fıstıkları satışa hazır duruma getirmenizi isteyebilir. Bu işlemde kırılan fıstıkları özel paketlere koymanızda oluşur. Bunun amacıyla ek ücret talep edebilirsiniz.

Evde Antep Fıstığı Kırma İşi Veren Firmalar

Bu firmalar genellikle kuruyemiş ürünlerinin satışını veya üretimini yapan firmalardır. Bu firmalarla iletişime geçerek, evde Antep fıstığı kırma işi alabilirsiniz.

Yorum Yap