Evde Çalışarak Ek Kazanç Sağlama Fikirleri

0
322

Evde Bileklik işi yapmak

Evde ek iş veren firmalar sizlere bileklik işi amacıyla lüzumlu olacak bütün malzemeleri sağlamaktadır. Sizden istenilen şekiller ve modeller tarafında aynı renk ve boncuk adedi olmak koşulu ile bileklikleri tasarlıyorsunuz. Bileklikleri kusursuz ve saatinde teslim edilmesi gerekiyor. Firma sizden aylık olarak ortalama 7000 kadar sipariş verirler bunun karşılığında bileklik başına 5 Türk lirası kazanma olanağı sağlamaktadır. Bunları yaparım diyorsanız ama tek başıma olmaz diyorsanız arkadaşlarınız ve aileniz ile beraber yapabilirsiniz. Sizde başka ev hanımları gibi evde ek iş yardımıyla ek gelir kazanabilirsiniz.

Evde Meyan Kökü Paketleme işi yapmak

Evde Meyan Kökü Paketleme işi amacıyla firma sizlere lüzumlu bütün malzemeleri göndermektedir. Sizden istenilen yalnızca istenilen miktarda olacak şekilde paketleme işi yapılmasıdır. Firma meyan kökü paketleme işini haftalık 10 kilo olacak şekilde ister. Siz de bu işi titizlikle ve çok dikkatli gram hesabı ile yapmanız gerekmektedir. Peki ben bu işi gerçekleştirme istiyorum ama evde tek başıma yapamam zira evde geride bıraktığımız vaktim den arda kalan vakitler gerektiğince az diyorsanız çevrenizdekiler ile beraber de yapabilirsiniz.

Evde Ceviz Kırma işi yapmak

Cevizleri toz durumuna kadar kırmadan bütün şekilde çıkartıyorsunuz. Aylık olarak ortalama 70 kg a yakın ceviz kırma işi yapanlar vardır. Firmalar size sabit kg ceviz göndermesi yapmıyor. Önce size 10 kg göndermektedir daha ardından bittiğinde yine 10 kg gönderiyor. Ellerindeki siparişlere göre size haftalık işler veriyor.

Evde Yapay Çiçek Buketi işi yapmak

firmalar sizlere lüzumlu olacak bütün malzemeleri ve ekipmanları sağlamaktadır. Sizlerden istenilen desenlerde ve modellerde suni çiçekleri buket durumuna getirmenizi istemektedirler. Sizlere aylık olarak ortalama 6000 adet suni çiçek buketi üretimi yapmanızı istemektedir. Bunun amacıyla de evde ek iş veren firmalar sizlere aylık olarak 1000 Türk lirası kazanma olanağı sağlamaktadır. Peki ben bu işleri tek başıma yapamam benim bu kadar boş zamanım yok diyorsanız firma bunlara engel koymamaktadır.

Evde Ihlamur Paketleme işi yapmak

Evde ek iş veren firmalar sizlere ıhlamurları dal şeklinde göndermektedir. Ihlamur işi veren firmaların sizlere gönderdikleri kutuların içlerine ıhlamurları istenilen miktarda doldurup kapatmanızı istemektedirler. Oldukça basit gözükse de birazda zor bir iştir. Evde Ihlamur Paketleme işi yaptıran firmalar sizlere bunu vermesinin nedeni gram hesabı olmasından fabrikada karışmasıdır. Bunun amacıyla mekanik güç değil insan kuvveti gerekir. Evde ek iş olarak ıhlamur Paketleme işi gerçekleştirme isteyenler aylık 750 türk lirası ve 1250 türk lirası arasında kazanıyorlar.

Yorum Yap