Evde Çalışmak İsteyenlere İş Fikirleri

13
646

Evde çalışmak özellikle bayanlar için oldukça karlı bir fikir olarak ortaya çıkıyor. Tam zamanlı çalışmak için yeterince zamanı olmayanlar evde durduğu sürece işini evinden yöneterek para kazanabilirler. Para kazanmak için aslında insanın ilk olarak istekli olması ve sonraki adımda araştırma yaparak bir işe girişmesi yeterlidir. Tabi bunu yapmak kesin para kazandıracak anlamına gelmemelidir. Bu birazda nasip işidir.

Evde çalışarak para kazanmak size basit gelebilir fakat gözüktüğü gibi değildir. Ancak bunu işin içine girince anlıyorsunuz. En basitinden biz webmaster’ler hem site yönetimi ile uğraşıp hem içerik üreterek makaleler yazmaya çalışıyoruz. Ev içerisinde boş vakitlerimizde makale yazarken konsantrasyonumuzu bozacak birçok etken olabiliyor. Tabi fazla konsantrasyon gerektirmeyen işleri tercih edebilirsiniz, bu sizin içinde bir kolaylık olacaktır.

Evden Çalışmak İsteyen Fakat Ne İş Yapacağını Bilmeyenler:

Öncelikle risk almadan ve yatırım yapmadan sıfır maliyetle evden para kazanmak istiyorsanız bulunduğunuz bölgede ek iş veren firmalardan iş alabilirsiniz. Ek iş veren firmalar genelde organizasyon şirketleri tarzında iş yaparlar. Nikah şekeri işi, paketleme işleri tarzında işler verirler. Böyle bir firma ile anlaşırsanız yapacağınız işle ilgili malzemeleri size verirler ve siz belli adetlerde ürün yaparsınız ve anlaştığınız rakamlarda para kazanırsınız. Bu yöntem en basit ve oldukça karlı bir iş fikridir.

Eğer biraz birikmiş paranız var ve sadece kendi işinizi yaparak para kazanmak istiyorsanız size önerebileceğimiz şey Instagram’dan satış yapmaktır. Özellikle son dönemlerde sizlerde Instagram’da her türlü şey satıldığına şahit oluyorsunuzdur. Eğer ev hanımıysanız, çeyizlik eşyalar yapıp bunların satışlarını yapabilirsiniz. Veya organizasyonlar için şekerleme tarzı ürünler yapabilirsiniz. Bunun dışında Instagram’dan en çok satış yapılan ürünler; takı, çakmak, tesbih, aksesuar tarzı ürünlerdir.

Unutmamanız gereken birşey var ki o da şudur; Emeksiz ve isteksiz yapılan hiçbir işin sürekliliği yoktur. Öncelikle istemelisiniz ve istediğinizi alabilmek, kazanabilmek için emek vermelisiniz.

 

13 Yorum

  1. Gerçekten ama gerçekten webmasterları küçümsüyorlar, fakat dünyanın en zor işlerinden biri olduğunu işin içine girince anlıyorsunuz.

  2. Bloglarında yazı paylaşan insanlar gerçekten küçümseniyor ama gerçekten bilmiyorlar ne zorluklarla makale yazdığımızı. Kazandığımız çokta fazla bir şey değil.

  3. instagram satış işinde gerçekten çok iyi para dönüyor ayrıca scriptleri falan da pek ucuz değil ama getirisine baktığınız da o para hiçbişey 😀

  4. web tasarımı yapan arkadaşları gerçekten ciddiye almıyorlar bu ülkede. Alternatif yollar arıyor bu yüzden bu işi yapanlar. Teşekkürler bilgilendirme için.

  5. Günümüz de en çok yapılması hayal edilen evden çalışma fikri gayet makul ve mantıklı geliyor değil mi ? Kim istemez ki kendi evinde hem çalışıp hem para kazanmak gayet açıklayıcı olmuş.

  6. Yazdığınız gibi instagram bu konuda son zamanlarda gerçekten iyi bir fırsat evde yaptığınız ürettiğiniz şeyleri satabilirsinizi bu sayede ev hanımları güzel ek gelir kazanabilir. Yazı İçin Teşekürler.

  7. Evde çalışıp, sürekli evde olursam kafayı yerim çıldırırım ben. Çıkın gidin dışarda çalışmak güzel ya :)) Tabi tercih meselesi, ev hanımıysanız falan durum farklı

  8. Evden para kazanmak günümüzde eskisi kadar kolay değil. Yani birçok kişi freelancer diye tabir edilen evden çalışma işini yapıyor şuan. Geçim sağlamasa da en azından öğrenciler için bir kazanç kapısı oluyor.

Yorum Yap