Evde Çiçek Yetiştirerek Para Kazanmak

19
1439

Evde çiçek yetiştirerek para kazanmak amacıyla ilk olarak sabrınızın iyi bir derecede olması gerekiyor. Birbirinden değişik tür ve renklere sahip güzel çiçeklere ait tohumlar satın alarak evinizde çiçek yetiştirebilir ve bu çiçekleri detaylı mecralarda satışa çıkartarak gelir elde edebilirsiniz. Evde ek iş fırsatları ortamında özelliklede ev hanımlarının yoğun rağbet gösterdiği bu fikir, aynı vakit’da erkeklerinde dikkatini çeken bir başka evde ek iş yapma hususu olmakta. Yetiştirdiğiniz çiçekleri sosyal medya ağlarını kullanarak satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Eğer iyi bir gelir elde etmek istiyorsanız Facebook ve Instagram gibi dev sosyal ağ platformlarında kendinize ait olan hesap üzerinden satışlarını yapabilirsiniz.

Çiçek yetiştirme işi üstüne bilginiz yok ise detaylı yardımcı kitapları bulabilir, çiçek yetiştirme hususu ile ilgili kendinizi eksper bir kademeye getirebilirsiniz. Zira bu husus ile ilgili bilginiz yok ise hangi çiçek günlük ne kadar su gereksinimi ya da güneş ışını gereksinimi duyuyor ise bunun üstüne bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Ev hanımları bu hususta erkeklere göre daha üstünlüklı, evlerinde çiçek yetiştirme hususu ile ilgili tecrübeli olan ev hanımları boş vakitlerini değerlendirerek daha kaliteli işler çıkartabiliyor. Ancak bu değildir ki, erkekler bu husus da yetersiz. Aksine, erkeklerde hobi olarak yetiştirdiği çiçeklerin satışını yaparak para kazanabilmektedirler. Bu hususta en başından da bildirdiğimiz üzere sabırlı olmanız ve aynı vakit’da çiçek yetiştirme hususu ile ilgili az biraz bilgi dahilinde olmanız gerekmektedir.

YETİŞTİRDİĞİM ÇİÇEKLERİ NEREDE SATABİLİRİM?

Yetiştirmiş olduğunuz çiçekleri sosyal medya hesaplarından kolaylıkla satabilirsiniz. Bugünkü fenomen sosyal ağlarından biri olan Instagram, bu iş içim tam kesilmiş kaftan olmakta. Birçok şahıs el becerilerine dayalı ürünlerini yaparak kendi sosyal medya hesaplarından satışlarını kolaylıkla yapabilmektedir. Sizlerde yetiştirmiş olduğunuz çiçekleri Instagram hesabınıza resimlerini yükleyerek işe ilk olarak yakın çevrenize satmakla başlayabilirsiniz. Birden çok türe sahip çiçek yetiştirmek sizin amacıyla her vakit üstünlük olacaktır. İnsanların değişik türlere sahip çiçeklere daha çok merakı olacağından dolayı bol oranda detaylılik ile piyasada yer almanız daha mantıklı olacaktır. Buna ek olarak daha az ancak sürümden kazanabileceğiniz bir kanal daha bulunmakta. Çiçekçilik işiyle uğraşan firmalar evlerinde çiçek yetiştiren şahısleri bularak kendilerinden satın aldıkları çiçekleri toptan ya da diledikleri oran kadarıyla satın alabilmekte.

Evde Çiçek Yetiştirme İşi Başvurusu

Evde çiçek yetiştirerek para kazanmak istiyorsanız yorum kısmına yaşadığınız şehir, kaç şahıs çalışacağınız ve sizinle iletişime geçilebilecek bir mail adresi bırakmanız durumunda işveren firmalar size erişerek evde ek iş yapmanızı sağlayacak fırsatları sunacaklardır. Olumlu bir gelişme tarafında firmalar size dönüş yaparak uyuşma sağlamanız durumunda ücretlendirme hususu ile ilgili sizi bilinçlendirerek karşılıklı uyuşma sağlayabilecekseniz.

Çiçek yetiştiriciliği işi dışında değişik bir ek iş gerçekleştirme istiyorsanız, internet sitemiz dahilinde yer alan başka iş imkanları üstüne tespit edilen hususlarımıza göz atarak evde ek iş yapabilirsiniz.

19 Yorum

 1. İyi günler.Çiçek yetiştirerek ek kazanç sağlamak istiyoruz.
  İlgili firmaların bizleri arayıp bilgilendirmelerini rica ediyoruz.
  ADRES:Kıncılar mah.No: **
  **/MUĞLA

 2. Merhabalar. Çiçek yetiştiriciliği yaparak para kazanmak istiyoruz. İki kişiyiz. İzmir’de yaşıyoruz. Dönüş sağlamanızı rica ediyorum.

 3. Merhaba. Osmaniye Düziçi İlçesinde ikamet Ediyoruz. Evde çiçek yetiştirerek gelir elde etmek istiyoruz. Yerimiz çiçekcilik yapmak için uygun yerdir. Şimdilik en az 3 kişi çalışacağız. Fakat bu işle ilgili olarak sadece çiçek tohumu ekimi , bakımı gibi videoları izledim. Az çok bilgi sahibi oldum sayılır. Severek yapabileceğim bu işte bana yardımcı olacak firmalar aranıyor. facebook.com/burak.oner80 mail adresimden ulaşırsanız sevinirim.

 4. Merhaba,annem kız kardeşim ve ben çiçek yetiştirerek para kazanmak istiyoruz. Daha önce bu işi yaptık,bilfiil ve tecrübeliyiz. İlgili firmaların bizleri arayıp bilgilendirmesini rica ediyoruz.

 5. merablar ben yunus emre tokgöz 20 yaşındayım manisada yaşıyorum günde yaklaşık 4 saatimi ek bir iş için ayırabilirim daha önceden orkide ve menekşe çiçeklerinin bakımını üstlenmiştim. evim doğu cephesine bakar. teşekkür ederim

 6. Merhaba,uzun zamandır hobi olarak bitki yetiştiriciliğiyle uğraşıyorum.Kaktüs,sukulent çeşitleri,sardunya,aloevera vs.ayrıca çekirdekten yetiştirip çoğaltığım bitkilerim de mevcut mango,limon gibi…Uğraşımı paraya çevirmek isterim.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkür ederim.

Yorum Yap