Evde Kanaviçe Takı Tasarımı İşi Yaparak Para Kazanın

0
313

Bir çok ev hanımı yılların deneyimi dedikleri el işlerine yatkınlıkları vardır. Bunun içersinde bu el iş becerilerini işe ve paraya dökme talihi elde edebilmektedirler.Çünkü yeni bir akım durumuna gelen Evde Kanaviçe Takı Tasarımı işi yardımıyla eşinizin yükünü hafifletebilir ve bu sayede evde geride bıraktığımız boş vakitlerinizi ek gelir elde ederek geçirebilirsiniz. Bu kez nakış işlemeyi sevenler amacıyla bir iş imkanını daha hep beraber tanıyor ve imkanlarımızı çoğaltıyor olacağız, iyi okumalar dileyerek detaylara geçiyorum.Başlıktan da anlaşıldığı üzere ufak bir birikim ile bile bu işe girişip ek kazancımıza eklemeler yapabileceğimizi sakın unutmayalım.

Bu iş amacıyla öncelikle:

1) Neler lazım?

2) Neler yapabiliriz?

Şeklinde ki iki soru üzerinden ilerleyeceğiz.

İlk olarak her takı dizaynırı amacıyla lüzumlu olan takının gereken bütün aparatları, etamin kısmı, taşıyıcısı, zinciri, klipsleri, kancaları vb. Diğer mamüller ile bağlantıları sağlamlaştırmak amacıyla kuşkusuz ki Pense. Ana maddemiz olan etamin kumaşı, işleyeceğimiz desenin şablonu ve görselleri, etamin iğnesi ile rengarenk etamin ipleri. (Bazı iğneler kalın olabilir, aldığınız etamin kumaşını zorlamadığın dan emin olunuz. Tabi bu temas etamin kumaşının sıklığı ile de doğru orantılıdır.Kumaşa da ilgi ediniz.) Bu tarz mamülleri internet üzerinden toplu şekilde alırsanız daha az ödeme gerçekleştireceğiniz amacıyla çok masraf gerçekleştirmekten da kurtulmuş olursunuz. Tabi yaşadığınız etrafta bu işin toptancısı var ise maliyetiniz daha da düşecektir.

Evde Kanaviçe Takı Tasarımı işi Nasıl Yapılır?

Burada gerçekte yapabileceğimiz şeyler sınırlı.Bir çok takıyı aparatına göre tasarlayabiliriz. Kolye,Yüzük,Bileklik,Küpe gibi işlemelerin ilgi çekici şekilde gösterebileceğimiz bir takı seçmemiz lüzumlu her şey den önce.Bunları hallettikten sonra dizaynımızı yaparak işin satış kısmına yavaştan geçebiliriz.Ayrıca özel dizayna açık bir üretim biçimi olmasından dolayı, şahsa özel dizaynlar yapabiliriz.Kişiye özel isim ya da isimlerin baş harfleri, logolar tasarlayarak şahsa verdiğiniz ciddiye daha da mana yüklemiş olursunuz.Unutmayınız ki el emeği ve şahsa özel ürettiğiniz her dizayn ürününüz şahsa kendini özel hissettirir. Böyle bir şeye vesile olmakta size sevinç verecektir.İşten de anlayacağınız gibi kendi hayal gücünüz yardımıyla para kazanabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi son yıller da bir çok bayan el emeği olan değişik desenlere sahip ve kimsede bulunmayan mamülleri tercih etmektedirler. Çünkü herkeste olan şeyler bundan sonra bu yıl modada o kadar yüksek talep görmemektedir.Evde Kanaviçe Takı Tasarımı işi size gerektiğince rahat para kazandırabilecek bir iş imkanıdır. Çünkü hem yeni bir girişimcilik işi hemde isteği çok çokdır. Sizde ben el işime güveniyorum ve öyle bir hobi tipi işinden para kazanabilirim diyorsanız Evde Kanaviçe Takı Tasarımı işi ne derhal başlayıp kendi ek gelirinizi elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Keçeden Aksesuar Yapım İşi başlıklı makalemizde Evde Keçeden Aksesuar, Evde Keçeden Aksesuar Yapımı ve Evde Keçeden Aksesuar Yapımı işi veren yerler ile ilgili bulgular verilmektedir.

CEVAP VER