Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanmak

Özellikle gününün çoğunu evde geçiren ev hanımları boş vakitlerinde el işleriyle vb. hobiler ile uğraşırlar. Sizlere bu yazımızda evde boş vakti olanların vaktini değerlendirip oturdukları yerden para kazanmalarını sağlayacak Evde Nikah Şekeri Yapma işini anlatacağım.

2
613

Günümüzde bu işi yapan firmalar oldukça çoğaldı, evde nikah şekeri yapabilecek kişilere yaptığı adet başına başına para vermektedirler. Nikah şekeri yapımında işin zorluğuna göre ücretlendirme değişkenlik gösterir. Genellikle organizasyon şirketleri tarafından nikah şekeri işi verilir. Sizde böyle bir iş veren firma bulup anlaşarak hem boş vaktinizi değerlendirip hem de ek gelir elde edebilirsiniz. Bu tarz firmalar genelde yaz aylarında organizasyon daha çok olduğu için yaz aylarında daha çok iş verirler. Böyle bir nikah şekerleme işi yapan firmayla anlaşırsanız genelde uzun süre çalışabilirsiniz. Çünkü firmalar sürekli çalışan değiştirmek istemezler, sizin el becerinizi de beğenirlerse uzun yıllar çalışabilirsiniz.

nikahsekeri_3

Nikah Şekeri İşi Nasıl ve Nerelerden Alabilirim?

Yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi organizasyon firmaları bu işi vermektedir. Organizasyon firmaları genelde bir organizasyonda gerekli her şeyi temin eder. Bunun yanı sıra sadece şekerleme işi yapan firmalar da vardır. Örneğin google de ”nikah şekeri” diye arattığınızda karşınıza bir sürü site çıkacaktır. Sizin yapmanız gereken nikah şekeri işi veren siteleri bulup gerek mesaj atmanız gerekse ilgili ilanların altına yorum yaparak kendinizi tanıtmanız ve işi gerçekten yapabileceğinizi kanıtlamanızdır.  Eğer böyle bir firma ile anlaşmanız durumunda firma size gerekli malzemeleri verip nikah şekeri veya herhangi bir organizasyonda kullanılacak süslü şekerler yapmanızı isteyecek ve adet başı belli ücret verecektir.

Nikah Şekeri Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Bu soruya verilecek net bir cevap yok, fakat alacağınız sipariş sayısına göre kazanç oldukça tatmin edici olacaktır. Sadece organizasyon firmasından veya nikah şekeri işi yapan bir yerden iş almakla yetinmeyip bu işi sadece kendiniz de yapabilirsiniz. Böylece daha fazla kazanç elde etmiş olursunuz.

2 Yorum

Yorum Yap