Evden Ek İş Yaparak Para Kazanma Fikirleri

0
313

Oyun oynayarak hiç bir iş gücü sarf etmeden, eğlenceli ve evde oturarak para kazanmak artık son derece popüler bir hal aldı. Online oyun pazarlarında dönen gelirle içinde bulunduğumuz şu günlerde ciddi miktarda kar sağlıyor ve yüksek bir gelir elde ettiriyor durumda. Metin2 ve Clash of Clans gibi oyunlar çok oynandı ve oyundaki hesaplar yüzlere hatta binlere satılıp alıcılarını buldu. Evden ek iş olarak görülen oyunla para kazanmak hiçte sanıldığı kadar kolay değildir.

Aslında evden ek iş oyun oynayarak değil daha çok iş sayılabilecek şeyler yaparak yapılıp kar amacı güdülmelidir. Asgari ücretin 4 kişilik bir aileye yetmediği ve her şeyin dünya pahasına olduğu şu zamanlarda küçük ev işleriyle bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Evden ek iş olarak el işi, nakış, dikiş atkı bere yapımı gibi basit işlerle hatırı sayılır bir gelir kazanabilir ve bütçenize küçükte olsa bir katkı sağlayabilirsiniz.

           Evden ek iş için birçok seçenek mevcuttur. İnternet üzerinden makale yazarlığı yaparak günde sadece 5-10 makale yazmayla, aylık 300 – 600 liraya kadar bir ek gelir elde edebilirsiniz. Evden ek iş seçenekleri saymakla bitmez yüzlerce örnek verebilirim sizin için, hediyelik eşya paketleme işi bunlar içinde en kolaylarındadır. Sadece size gönderilen hediyeleri gönderilen paketler içine koyup yapıştırmak ve belirtilen sürede teslim etmeniz istenmektedir evde çalışanlardan. Evde koltuk örtüsü dikiş işi, evde abaküs veya sayı boncuğu yapımı işi ve internet ortamında yazdığınızda bulabileceğiniz bir sürü evden ek iş fırsatı karşınıza çıkmaktadır.

 Evde Çalışmak İyi Midir?

Evden çalışmak en iyi ve kolay çalışma şeklidir, çünkü başınızda bir patron bir müdür bir amir ve sürekli konuşan şefler yoktur. Siz kendi işinizin patronusunuz ve hangi saatte çalışacağınıza, bu işi kaç saat yapacağınıza ve kimlerle yapacağınıza siz karar veriyorsunuz. Evden ek işinizi isterseniz kendi ekibinizi oluşturup yapabilirsiniz, ister tek başınıza kendinize belirlediğiniz size uygun saatlerde yapabilirsiniz. Çalışma ortamında çalışanları en çok sıkan konu işe geç kalmaktır. İşe geç kalmadan ister gece yarısı ister sabah çok erken, işi teslim etme zamanınıza sorun olmadığı sürece hiç bir sıkıntı yaşamaz ve iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Yorum Yap