Ferdi Kaza Sigortasında En Güvenilir Adres: Cigna Finans

0
93

Cigna Finans ve Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile tanışarak, hayatınızı daha güvenli yaşama imkanı yakalayabilirsiniz. Cigna Finans’ın size sunduğu ferdi kaza sigortası ürünleri ile hayatınıza değer katarak öngörülemeyen kazalara karşı önlem alarak yaşamınızı güvence altına alabilirsiniz.

Hayatınızın Değerini Bilin, Bize Güvenin

Ferdi kaza sigortası konusunda uzman ve deneyim sahibi bir şirket olan Cigna Finans, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet dağıtıyor. Geniş hizmet ağı ve sahip olduğu deneyimle size bir sigortadan fazlasını vaat eden Cigna Finans, ferdi kaza sigortası seçenekleri ile cazip avantajlar sunuyor. Hayatta karşılaşacağınız olumsuzluklarla mücadelede size destek vererek sizin için en uygun sigorta türünü hizmetinize sunuyor. Sizlere güvenli bir gelecek sunan, müşteri odaklı sigorta çözümleri sağlamayı misyon edinen Cigna Finans kişinin ihtiyacına özel, kolaylaştırıcı hayat sigortası türleri ile sevdiklerinizi ve sizi korumayı vaat ediyor.

Cigna Finans’tan Size Özel Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası aniden gelişen olumsuzluklarla mücadele konusunda size destek olacak, güçlükler karşısında size el uzatacak destekçinizdir. Öngörülemeyen kazaların çözüm anahtarı ferdi kaza sigortası konusunda uzman Cigna Finans; Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı, Gülen Yüzler, İkisi Bir Arada, Acil Destek, Her Eve Lazım ve Hastane Destek ferdi kaza sigortası ürünleriyle hayatın olası risklerine karşı önlem almanızı sağlar.

 

Cigna Finans Ferdi Kaza Sigortası İle Geleceğiniz Koruma Altında

Cigna Finans size çeşitli sigorta ürünleri sunarak hayatınızı güvence altına almanızı sağlıyor. Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu vefat, sürekli sakatlık durumlarında sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alıyor. Belirtilen risklerin gerçekleşmemesi durumunda ise ödemiş olduğunuz primleri size geri ödüyor.

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası ile Cigna Finans ücretsiz diş bakım paketleriyle güvenli gülüşler vaat ediyor. Ücretsiz diş sağlığı hizmetleri ve daha fazlasını da hizmetinize sunuyor. İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası ise hem göz hem de diş muayenelerinizi ücretsiz gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Tüm sigorta türleri kaza sonucu sürekli sakatlık durumunda maddi güvence sağlıyor. Kaza sonucu vefat durumunda sevdiklerinize toplu para ödemesi yapılırken maddi desteği fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilmenize olanak veriyor.

 

Öngörülemeyen Kazaların Can Simidi Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Başınıza gelen bir kazanın ferdi kaza sigortası kapsamına girmesi için bazı genel şartları taşıması gerekiyor. Ferdi kaza sigortası günlük yaşantınızda her an karşılaşabileceğiniz kazalara karşı maddi güvence sağlayan bir koruma aracıdır. Öngörülemeyen sorunlar, kaza veya sağlık problemleri gibi sıkıntılı haller karşısında hazırlıksız yakalanmamak için sigorta ürünleriyle güven veren Cigna Finans’la irtibata geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

Ferdi kaza sigortası ile kaza sonucu vefat, kaza sonucu tam maluliyet ve kaza sonucu gündelik hastane tazminat teminatlarını satın alabilirsiniz. Ferdi kaza sigortası genel şartları çerçevesinde; beklenilmeyen  şekilde intişar eden gazların teneffüsü, yanıklar ve ani bir hareket neticesinde adale ve sinirlerin incinmesi, burkulması ve kopması, yılan veya haşerat sokması neticesinde husule gelen zehirlenmeler ve ısırılma neticesinde meydana gelen kuduzdan mütevellit vefat hali veya cismani arıza gibi haller kaza sayılır. Sigorta ile güvence altına alınan bir kaza, sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren bir sene zarfında vefatına sebebiyet verdiğinde sigorta bedeli poliçede gösterilen kişilere, yoksa kanuni hak sahiplerine ödeniyor.

Siz de daha güvenli ve daha az riskli bir hayat sürdürmek istiyorsanız Cigna Finans’ın ferdi kaza sigortası türlerinden faydalanabilir, kendinizin ve sevdiklerinizin hayatını güvence altına alabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap