Franke Ürünleriniz İçin Franke Servis Karşıyaka Yanınızda

0
139

Franke günümüzün en çok tercih edilen markalarından biridir. Mutfak alanında ustalığını gösteren sayılı isimlerden biri haline gelmiştir. Durum böyle olunca da bende mutfak eşyalarında tercihimi bu markadan yana kullanmak istedim. Bu markadan beğendiğim bir bulaşık makinesini severek satın aldım. Beni en çok zorlayan konu olan bulaşık yıkama konusuna harika bir çözüm getiren makine bir süre sonra nedenini anlamadığım bir şekilde sorun göstermeye başladı. Bu durum üzerine ev işlerimin aksamaması için fazla beklemeden Franke servis Karşıyaka şubesine ulaştım. Servis çalışanları bana bulaşık makineleri hakkında bazı bilgiler verdi.

Makineyi Kapasitesine Göre Kullanın
Bazen misafirlerin çokluğundan dolayı makineyi hınca hınç doldurmak zorunda kalabiliyoruz. Bu durum makinenin çalışma şekline yanlış bir durum olurken her zamankinden daha çok zorlanmasına neden olabiliyor. Bu nedenle özellikle makinenin üst kısmı taşıma kapasitesine bağlı olarak doldurulmalıdır.

Makine Bakımına Dikkat
Makine bakımına dikkat edilmesi gerektiğini belirten Franke İzmir Servis ustaları, bunun düzenli bir hale gelmesi gerektiği konusunda kişileri uyarıyor. Bu sayede makinenin daha uzun ömürlü şekilde kullanılması sağlanabilir.

Kireçlere Çözüm Bulun
Çamaşır makinelerinde olduğu kadar bulaşık makinelerinde de kireç büyük bir problemdir. Bu sorunu bitirebilmek için kireç çözücülerin kullanılması şarttır. Bunun yanında Franke Servis Karşıyaka ustaları makinenin düzenli olarak temizleyiciler yardımıyla da temizlenmesinin şart olduğunun altını çiziyor.

Yorum Yap