Game.com (GTC) Coin Nedir, GTC Coin Nasıl Alınır?

0
100

Game.com (GTC) yaratılmasının amacı blockchain kripto para birimleri için küresel bir oyun platformu yaratmaktır. Oyun içeriğinin oluşturulması ve entegrasyonu sayesinde, blockchain teknolojisinin hızlı genişlemesini ve geliştirilmesini kolaylaştıracak kullanıma hazır eğlence hizmetleri ve uygulama ortamı sağlamaktır. Aynı zamanda dünyanın en büyük açık blok zinciri oyun platformunu yaratmayı amaçlamaktadır.

Dünyada oyun endüstrisi 200 Milyar doları aşan bir değere sahip. Bu azımsanmayacak bir rakam ve bu sektörün büyüklüğünü göstermektedir. Bildiğiniz gibi bir çok çevrimiçi oyunda, oyun içi özelleştirmeler için satılan oyun materyalleri vardır. Bunları satın alarak oynanan oyunları daha çabuk geliştirmek isteyen yüz binlerce kullanıcı var. Game.com (GTC) küresel çapta oyun firmalarıyla ortaklıklar kurmakta ve aynı zamanda kendi oyun platformlarını oluşturmaktadır.  Game.com (GTC) kripto para olarak bu oyunlarla ne alakası olacak diye soracak olursanız işte işin püf noktası da burası. Bu tarz oyunlarda oyun içi satılan şeyleri Game.com (GTC) ile satacaklar. Yani dolar veya herhangi bir para birimi ile değilde GTC coin ile satın alınabilir olacak.

Game.com (GTC) Coin Fiyatı

Şuanda tüm kripto para piyasası derin bir düşüş trendine girmiş olduğu halde GTC coin bugün %47 değer kazanarak  0,186258 Dolar’dan işlem görüyor. BTC bazında baktığımızda ise 0,00003026 BTC civarında işlem görüyor. Coinmarketcap verilerine göre arz edilecek toplam token adedi 2.000.000.000 GTC’dir ve şuan dolaşımda olan 761.444.190 GTC mevcuttur. Piyasa değeri toplamı da bugün yani 22 Haziran 2018 tarihi itibariyle 141.825.072 Dolar’dır.

Game.com (GTC) Nasıl Alınır?

GTC Coin şuanda 5 farklı borsada işlem görüyor aşağıda işlem hacmi sırasına göre yazdığımız borsalardan Game.com (GTC) alıp satabilirsiniz. Kısa sürede 5 farklı borsaya girmiş olması projeye güvenmek için sebeplerden biri olabilir. Fakat kripto para piyasası spekülasyon ile fiyatlandığından dolayı her yatırım kararında çok dikkatli olmak gerekiyor. İşte GTC alabileceğiniz borsa listesi;

Gate.io

OKEx

HADAX

BitForex

Bibox

İlk iki sırada olan borsalar hem genel kripto para işlem hacmi hemde GTC işlem hacmi bakımından sondaki 3 borsadan daha fazladır. Borsa seçimi çok önemlidir. Emekle alın teriyle kazandığınız paranızı her borsaya gözünüz kapalı yatırmamalısınız. Bir borsaya üye olmadan daha doğrusu para yatırmadan önce hem Türkçe hem farklı yabancı kaynaklardan geçmişini araştırmalı aklınızda soru-güvensizlik bırakmamalısınız. Böylece güvendiğiniz borsaya içiniz ve kafanız rahat şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Yorum Yap