Gittigidiyor’da 16-31 Mart Tarihinde Axess kredi kartı ile yapacağınız alışverişte 100 TL hediye!

0
145

Axess kredi kartı sahipleri çevrimiçi alış veriş sitesi gittigidiyor sitesinden yapacakları 500 TL ve üzeri alış verişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alış verişlerde 100 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 16-31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  • Kampanyaya katılmak amacıyla axess.com.tr adresindeki Kampanyaya Katıl düğmesini kullanabilirsiniz.
  • Kazanılan Chip-Para’lar aynı gün karta yansıyacaktır. Chip-Para’lar yüklendikten sonra 10 gün süresince kullanılabilir. Kullanılmayan Chip-Para’lar yüklemeden ileri 11. gün silinecektir.
  • Kampanyaya hangi kartlar dahildir?
  • Kampanyadan Axess, Axess Business, Axess Platinum, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kart sahipleri yararlanabilir. BKM Express’inize tanımlı belirti edilen kartlar ile oluşturulan ödemeler kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya hangi kartlar dahil değildir?
  • Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan mamüller amacıyla), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan vasıta satışları amacıyla)’dir.

Sipariş iptali ya da iade, Chip-Para kazanmamı engeller mi?

İptal ve iade işlemleri öneme alınacaktır. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para?da iade alınacaktır. Chip-para?nın kullanılmış olması durumunda ekstreye borç yansıtılacaktır.
Diğer Koşullar

Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alış veriş ödüllendirilecektir.

CEVAP VER