Happy’e Özel Ikea’da 3 Taksit, 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde IKEA Aile Kart ile 6 Taksit!

0
183

“Happy’e Özel Ikea’da 3 Taksit, 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde IKEA Aile Kart ile 6 Taksit!” kampanyası sayesinde kampanya tarihleri arasında Ikea mağazalarından Happy Card asıl kart ve ek kartları kullanılarak Garanti Bonus POS cihazından yapılacak harcamalarda Bonus’a özel 3 taksit şansı ile birlikte 150 TL ve üzeri harcamalarda ise IKEA Aile kartlarına 6 taksit kampanyası sizleri bekliyor!

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 1 Eylül 2016 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Ikea mağazalarından alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Katılım Nasıl Sağlanır?

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin kartlarının açık durumda olması ve kampanya tarihinde kredi kartlarını kullanmasını engelleyecek olan herhangi bir durumun içinde yer almaması gerekir. Bunun dışında kampanyadan yararlanmak için yapılması gereken ekstra herhangi bir şey olmamak ile birlikte İkea mağazalarından Happy Card kullanılarak Garanti POS cihazı üzerinden yapılacak olan herhangi bir alışveriş harcamasında 3 taksit ve 150 TL ve üzeri Ikea aile kart alışverişlerinizde 6 taksit fırsatını elde edebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgiler

Hakkında haciz işlemi başlatılmış olan, bir dönemden fazla kredi kartı borcunu geciktirmiş olan hesaplar ya da bu ve buna benzer durumlar sebebi ile ortaya çıkmış olan idari ya da kanuni takibe alınmış olan hesaplar ile kart sahibinin vefat bildirim yapılmış olan hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi yer alan kişilerin bu kampanyadan faydalanması mümkün olmayacaktır.

6 taksit kampanyası yalnızca IKEA kart kullanılarak yapılacak olan 150 TL ve üzeri harcamalarda geçerli olacaktır.

Kampanya yalnızca Ikea mağazalarında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Garanti Bonus POS cihazları üzerinden yapılması gerekir.

Kampanyaya Happy Card asıl kartları ve ek kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyaya Happy Zero Kartlar ile yapılacak olan işlemler ilave taksit kampanyalarına dahil edilmemiştir.

Ticari ve Business kartlar ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Bu kampanya ile aynı anda ilgili üye iş yerinde devam etmekte olan herhangi bir başka Türkiye Finans Katılım Bankası Anonim Şirketi kampanyası ile bir arada kullanılamaz.

Alışverişin gerçekleştirilmiş olduğu iş yerinin sisteminde kayıtlı olan sektör bilgisinin hatalı olması halinde Türkiye Finans Katılım Bankası herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

İnternet sayfaları, e posta ya da kısa mesajlarda oluşacak olan yazım hatalarının herhangi bir bağlayıcılığı yoktur.

Harcama yapılacak olan iş yerleri tarafından bildirilmiş olan kampanya bilgilerinde ortaya çıkabilecek olan herhangi bir hatadan Türkiye Finans Katılım Bankası sorumlu tutulamayacaktır.

Türkiye Finans Katılım Bankası ve IKEA mağazaları önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını gibi saklı tutar.

Yorum Yap