Hemen Anında Kredi Onayı Veren Bankalar

0
56

Tüketicilerin evlenme, tatil, araba, eğitim gibi bir çok ihtiyacını karşılamak hedefiyle borç para alabilmek amacıyla bankalara başvurması ve hepsinin tek amacının gereksinim kredisi olması, bankalar doğrulusunda verdiği gereksinim kredisi oranlarında her sene artışa namacıyla olmaktadır. Gelişen teknoloji ile de bir çok kayıt bilgisayarlar aracılığı ile saniyeler içersinde gözükmektedir. Buna bağlı olarak banka veri tabi tutmuş bulunduğu bilgileri hesaplayan programlar aracılığı ile müşterisine derhal kredi onayı verebilmektedir. Anında kredi onayı veren bankalar konumuzda nasıl hazır kredi kullanabileceğinizden ve bunun amacıyla yapmanız lüzumlu olanlar neler bulunduğu, hangi bankaya başvurmanız gerekliliği ile ilgili yazımızın devamında bahsedeceğim.

Her ne kadar kredi onaylarını SMS ile kredi müracaatı yapıldığında alabilsekte, müşterisi olmadığınız bankadan bir SMS ile kredi çekebilmeniz olası olmamaktadır. Sadece ön onayı alabileceğiniz müracaatlar da siciliniz sorunlusa ve krediniz onaylanmadıysa bu hal sicilinize de zarar vermektedir. Anında onaylı kredi kullanabilmeniz amacıyla ilk yapmanız gereken, kredi kartını kullandığınız ya da maaş müşterisi bulunduğunuz bankadan bu prosedürü gerçeklştirmeyi denemeniz lüzumludir. Müşterisi bulunduğunuz bankaya gerçekleştireceğiniz süratli kredi alma müracaatı onaylandığı vakit evrak ve belgelerle uğraşmadan derhal kredi tutarınızı hesabınıza transfer edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Buraya benim bir çok banka ismi yazmam ve sizin derhal kredi onayı veren bankalar olarak onlara müracaat yapmanız hali değiştirmeyecektir. Çalışmadığınız banka kredi müracaatınıza her ne kadar ön onayı versede sizden kesinlikle imzalı belge alacaktır. Bunun içersinde kesinlikle bankanın şubesine gitmeniz ve lüzumlu evrakları imzalayarak kredi müracaatnuzu tamamlamanız lüzumludir. Hemen derhal tüm finansal destek gerçekleştiren kurumlarda hızla, derhal basit kredi olanağı vardır. Bundan kaynaklı olarak çalıştığınız banka bu noktada birinci tercihiniz olmalıdır.

Bankacılık hizmetlerini kullandığınız bankanızın, mobil programı cep telefonunuzda yüklü ise bu sayede süratli bir şekilde kredi müracaatı yapılabilir ve krediniz onaylandıktan bir kaç dakika sonra hesabınıza yatabilir. Kullanmaya derhal başlayabileceğiniz kredi müracaatını eğer ki diğer bir bankaya yapmışsanız, onayınız bile derhal gelmeyecektir, aynı vakit da onayı aldıktan sonra bankanın şubesine gitmeniz ya da kuryeyi (kredi sözleşmesi amacıyla) beklemeniz gerekecektir.

Anında kredi amacıyla bahsetmiş olduklarım derhal onaylı kredi kartı amacıyla de aynı şekildedir. Eğer ki kredi siciliniz sorunlusa ve buna bağlı olarak kredi notunuz düşükse muhakkak süratli kredi kullanabilmek amacıyla SMS müracaatı gerçeklştirmeyinız. Onaylanmayan krediniz, sorunlu olan kredi siciliniz daha da bozacaktır. Bu hali cep telefonu pin kodunuzu 3 kere hatalı girdiğiniz de bloke olması gibi düşünün, eğer ki çok kredi müracaatı yaparak red yanıtı alırsanız, tüm bankalardan belli bir vakit bloke yersiniz ve olumlu olabilecek sonuçlarınız bile olumsuz olacaktır. Bundan kaynaklı olarak kesinlikle kredi müracaatlarınızı, gelir belgeniz ile beraber bankanın şubesine giderek yapınız.

CEVAP VER