Her Soruna Kaliteli Çözüm Sağlayan Özel Auer Servisi

0
40

Global standartlarda ürün imalatı gerçekleştiren ve ülkemizde birçok ailenin evlerinde kullandığı markla olan Auer, beyaz eşya sektöründe kullandığı ileri teknoloji ürünleri ile müşteri portföyüne her geçen gün bir yenisini eklemeye devam etmektedir. 70 yıla yakın imalat ve pazarlama tecrübesine sahip olan marka, Türkiye pazarındaki tüketicilerin güvenini kazanmayı çoktan başarmış, Avrupa´da yakaladığı yenilikçi marka prensibiyle lider olmayı hedeflemektedir.

Auer; kombi, klima, dayanıklı ev aletleri ve diğer beyaz eşyalarla gibi geniş bir ürün yelpaze sunumunun yanında kaliteli ve uzun ömürlü cihaz imalatıyla biliyor. Pazarda yer edinen ürünlerin fiyat-performans bakımından rakiplerine kıyasla sağlam bir görüntü çizen marka, aynı zamanda geniş Auer Servis ağıyla müşterilerinin takdirini kazanmıştır. Auer´in tüm ürünlerine tamir, bakım, montaj ve akla gelebilecek birçok operasyonda özel servis veren firmamız, değerli müşterilere markaya yaraşır bir kaliteyle hizmet sağlamaktadır.

Auer cihazları her ev aletlerinde olduğu gibi farklı sebeplerden dolayı arızalanıp sizleri yarı yolda bırakabilmektedirler. Haftanın 7 gün 24 saati hizmet veren firmamız, hangi saatte olursa olsun gün boyu çalışan çağrı merkezlerinde aramanızı bekliyor olacak.

Sizlere sunduğumuz servis hizmetlerinde kullanılan yedek parçalar orijinal ürünler olup aynı zamanda 1 yıl garanti kapsamındadır. Profesyonel iş ahlakı ve düzenli çalışma prensibini misyon edinerek Auer Servis hizmetlerinde en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

CEVAP VER