İhtiyaç Kredisi İçin Icbc Bank

0
196

Acil olan nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere hepimiz öncelikle bize en uygun kredi oranları ile kredi imkânları sunan bankaları araştırır ve aralarından kredi oranı en düşük, ödeme kolaylıkları sağlayan bir bankayı tercih ederiz.

En uygun oranlarda kredi veren banka nasıl belirlenir?

Sizlere ihtiyaç kredisi kullanmanızda izlemeniz gereken yollardan bahsetmek istiyoruz. Öncelikle internet üzerinden tüm bankaların kredi oranlarını tek sayfada göreceğiniz bir siteyi ziyaret etmelisiniz. İhtiyacınız olan tutarı ve ne kadar sürede ödemek istediğinize dair seçenekleri belirlediğinizde en cazip teklifler karşınızda sıralanacaktır. Bu yöntemle bankanızı belirleyebilir ve size en yakın şubesine gidebilirsiniz.

Bunun dışında kredi konusunda maaş müşterisi olduğunuz bankaları tercih etmeniz, bankaların müşteriye özel avantajlarını size sunmalarını sağlayacaktır. Bu avantajlar için doğrudan ilgili bankanın en yakın şubesine gitmelisiniz.

 ICBC İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Seçenekleri:

10,000 TL ihtiyaç kredisi ihtiyacınız olduğu ve 12 ay vade ile ödemek istediğinizi varsayarak en cazip tekliflerden biri ICBC’ye ait. Faiz oranı % 1,10 ve kredi masrafı yalnızca 50 TL. Aylık 906,55 TL ile toplamda 10,928.62 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Toplam faiz tutarı olan 878,62 TL ve dosya masrafı olan 50 TL TL’de bu toplamın içinde yer alıyor.

Banka kredi için neler istiyor?

ICBC banka kredi için herhangi bir kefil istemiyor. Ödemeleri yapabilmeniz için düzenli bir geliriniz olması gerekli elbette. Bunların dışında her bankanın da mutlaka yaptığı yıllık sigorta primi var. Bu da kişinin cinsiyet ve yaşına göre değişkenlik gösterebiliyor ve ihtiyaç kredilerinde çok cüzi miktarlarda. Örneğin 30 yaşında bir erkeğin ödemesi gereken yıllık sigorta primi 30 TL. Bunların dışında eğer banka gerekli görürse sizden ek evraklar isteyebiliyor. Örneğin aylık kazancınızı belgelemeniz için maaş bordronuzu isteyebilir.

Yorum Yap