İmmergas Servis – 444 78 56

0
87

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve özgüvenle sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet vermek amacıyla İstanbul’da faaliyet göstermekte olan İmmergas servise 444 78 56 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilir, müşteri temsilcimizden servis talebinde bulunabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin huzur ve güvenliği için kombi bakım ve onarım taleplerinizde alanında uzman ve tecrübeli teknik personel ekibimizle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Kombinizin arızalandığından emin olmadan önce lütfen fişinin takılı olup olmadığını kontrol edin. Kombinizin içinde su kalmadığında sistem güvenlik amacıyla kendini kilitleyecektir. O yüzden kombinizin basıncının 1,5 ile 2 arasında olduğundan emin olun. Sistem hala arıza ikazı veriyorsa bizi arayın.

Söz konusu arızanın en kısa sürede giderilmesi için kombi sistemi için faydalı olacaktır. Ayrıca kombilerin yıllık bakımlarının yapılması olası arıza ihtimallerine karşı önlem almak ve cihazın ömrünü uzatmak için çok önemlidir ve ihmal edilmemelidir.

İmmergas Servis olarak, İmmergas kombilerinizin bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek için destek alabileceğiniz konusunda uzman ve donanımlı teknik ekibimizle siz değerli müşterilerimize uygun fiyatla kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Bir yıl boyunca işçilik ve yedek parça garantisi vererek size en iyi hizmeti sunabilmek ve sektördeki yeniliklere hakim olmak için durmaksızın çalışıyoruz. Kaliteli ve güvenli ekibimizle beklenti ve ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde tespit ederek kusursuz hizmet kalitemizi kusursuzlaştırmaya çalışıyoruz.

Yorum Yap