ING Bank Kredi Kartları

0
331

Küresel olarak dünyanın saygın ve itimat edilir bankalarından biri olan ING Bank, ülkemizde faaliyetlerine başladığından beri banka kredili ürün hizmetlerinde de gerektiğince rekabetçi tutum sergilemektedir. Tüketici gereksinim kredileri ve kredi kartı sektöründe büyümeye devam etmektedir. Bankacılık sektöründe de kredi kartı kampanyaları ile adından sıkça söz ettiren ING Bank kredi kartı tipleri ile kart detaylarını alçakta sizler amacıyla sıraladık.

ING Bank Kredi Kartı Pegasus Plus Kart

Pegasus Plus Kart ile yaptığınız harcamaların yüzde 0,5 uçuş puan, Pegasus Havayolları’ndan gerçekleştireceğiniz harcamadan ise % 2 puan kazandırmaktadır.
Pegasus Plus Kart Özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.
Anlaşmalı işyerlerinde bonus toplar ve taksit yapar.
Yıllık kart aidatı alınmamaktadır.
1 UçuşPuan 1 TL değerindedir ve 5 puan üstünde ki her uçuşpuandan yararlanılabilir.
SMS ile Pegasus Plus Kart müracaatı yapabilirsiniz. Bunun amacıyla PGS boşluk TC Kimlik Numaranızı 2205’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

ING Bonus Card Kredi Kartı

Harcadıkça kazandıran, harcamalarınıza ek taksit olanağı veren Bonus Card avantajlarından ING Bank ile de yararlanabilirsiniz. Bonus Card müracaatı gerçekleştirme amacıyla rastgele bir ING Bank şubesine gidebilirsiniz.
ING Bank’ın getirdiği yeniliklerden biri de sahip olunan kredi kartınızı daha üst civar kredi kartına arttırmak amacıyla (yani daha çok bonus kazanmanız amacıyla) müracaat tekniği değil de harcama tekniği getirmesidir.
Örneğin son 12 ayda en az 75 bonus puan kazandığınız takdirde ING Bonus Plus Card sahibi olabilirsiniz. Bonus Plus Card ile yaptığınız alış verişlerde daha yüksek oranda bonus kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu kart ile son 12 ayda 150 Bonus puan kazanırsanız ING Bonus Premium Card’a terfi edebilirsiniz.
250 Bin TL ve üzeri mevduat ya da yatırım ürününü ING Bank değerlendirilmesi halinde ise senelik aidat ücreti olmayan özel müşterileri amacıyla banka ING Bonus Platinum Card olanağı sunmaktadır. Hem de özel faiz oranlı bireysel kredilerden yararlanabilir, EFT/Havale ve mobil bankacılık işlemlerini bedava yapabilirler.

ING Nakit Kart Özellikleri ve Başvurusu

Yurt içi ve vatan dışı alış verişlerinizde bu kartı kullanabilirsiniz. Günlük 1000 TL’ye kadar nakit çekme limiti vardır. Para transferi, fon alımı gibi çoğu bankacılık hizmetinden bu Nakit Kartla faydalanabilirsiniz.
ATM’lerden nakit çekmek ya da alış veriş gerçekleştirme amacıyla sarfedilen ING Bank Nakit Kart müracaatını ING Bank şubelerinden yapabilirsiniz. Hem de 0 850 222 0 600 ING Bank müşteri hizmetleri numarasından da kredi kartı müracaatnuzu basitçe yapabilirsiniz.

Yorum Yap