ING Bank’tan İhtiyaç Sahiplerine İndirimli Kredi

ING Bank başlattığı indirimli gereksinim kredisi kampanyasıyla kredi kullanmak isteyenlere ideal vade ve düşük faiz oranıyla gereksinim kredisi veriyor.

0
209

Hollanda odaklı uluslararası bankacılık şirketi olan ING Bank her geride bıraktığımız yıl ekonomiye sağladığı kredi sayısını çoğaltarak tüketicinin finans ihtiyacını karşılarken reel ekonominin de gelişmesine katkı sağlamaya devam etmektedir.

ING Bank’ın gereksinim miktarlarına ve gereksinim çeşitlerine özel kredilendirme çeşitleri de bulunuyor. ING Bank indirimli gereksinim kredisi kampanyasıyla gereksinimlerini karşılamak amacıyla kredi kullanmak isteyenlere ideal vade ve düşük faiz seviyesiyla ihtiyaç kredisi veriyor. Sizinde krediye ihtiyacınız varsa ING bank ihtiyaç kredisi oldukça avantajlı gözüküyor.

ING Bank indirimli ihtiyaç kredisi ile tatilden ev eşyasına, eğitimden düğün masrafına kadar detaylı ihtiyaçları olanlara en az 3 en çok 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi veriyor. ING Bank’ın 48 ay vadeli indirimli ihtiyaç kredisi ile 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. ING Bank indirimli ihtiyaç kredisi tercih edilen vadeye ve alınan kredi tutarına bakmadan sadece %1,59 oranında sabit faiz uyguluyor.

ING Bank’tan 10.000 TL tutarında 48 ay vade ve %1,59 faiz seviyesiyle indirimli ihtiyaç kredisi alınması durumunda kredinin aylık taksit tutarı 314,74 TL olurken kredi kapsamında 50 TL kredi tahsis ücreti ekleniyor. Hem de 10.000 TL tutarlı, 48 ay vadeli ve %1,59 faiz oranlı gereksinim kredisinin yıllık toplam maliyet seviyesi %24,7416 olurken aylık toplam maliyet seviyesi %1,8594 oluyor. Yıllık toplam maliyet seviyesi hesaplanırken sigorta masrafları dahil edilmemiştir.

ING Bank ihtiyaç kredisine ister banka şubesinden isterseniz ING bank hesabınız varsa internet bankacılığı aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

Yorum Yap