İş Makinelerinde Kiralama Hizmeti

0
132

İşletmeniz için gerekli olan iş makinelerini satın almak yerine kiralamanız ekonomik yönden daha avantajlıdır. İhtiyaç duyulan iş makinelerinin fiyatları son derece yüksek olduğu için gider konusunda sizlere zorluk çıkartarak karınızı düşürebilmektedir. Fakat günümüzde birçok firma tarafından verilen vinç kiralama hizmetleri doğrultusunda maddi yönden kayıp yaşamanıza ve kazancınızı düşürmenize gerek yoktur. İstediğiniz her özellikteki makineyi dilediğiniz zaman aralığında düşü fiyatlara kiralamanız mümkündür. İşletmeniz için en doğru kararı vererek hem işlerinizin hızlıca ilerlemesi için hem de emniyeti sağlamak adına mutlaka bu hizmetten faydalanmanız gerekmektedir. Özellikle küçük çaplı bir işletme iseniz kesinlikle tercihiniz kiralama yönünde olmalıdır. İstanbul ve çevresinde sizlere en iyi hizmet sunacak olan Kiralık Sepetli Vinç firması diğer firmalara oranla daha uygun fiyatlar sunmaktadır.

Kiralık İş Makineleri Seçenekleri

İnşaat sektöründe şantiye işlerinde her daim gerekli olan vinç çeşitleri arasında personel taşıma amacıyla da rahat kullanılan sepetli vinçler iyi bir tercihtir. Neredeyse bu alanda çalışma sergileyen tüm firmalar sepetli vinç seçenekleri arasında seçim yaparak emniyet ve güvenliği de ön plana almaktadır. Filomuzda her türlü makine seçeneği yer alır. Firmanız tarafından yetkilendirilen çalışanınızın ya da doğrudan sizlerin bizimle iletişime geçmesi durumunda kullanım alanınıza ve işinizin yüküne göre sizler için en uygun kiralık vinç çeşidi sunulmaktadır. Fiyat teklifinin ardından anlaşma sağlanması durumunda hızlıca teslim alabileceğiniz ürününüz sözleşmede yer alan süre kapsamında size ait sayılmaktadır. Kiralama süresinin ardından yapılan kontrol sonrasında tarafımızca yeniden teslim alınmaktadır.

Sepetli Platform ve Vinç Ürünlerimiz

Sepetli platformlar daha öncede belirttiğimiz gibi güvenlik açısından ideal bir üründür. Ayrıca geniş bir boyut aralığına sahiptir. Dilediğiniz sektörde kullanabileceğiniz bir modeli mutlaka bulunmaktadır. Bilindiği üzere sepetli vinçler akla gelebilen her alanda rahatlıkla kullanılabilmekte ve kamyon üzeri sepetli vinçler trafiğe çıkabildiği için şehir içinde yer alan yüksek alandaki işlerde de sorunsuz bir şekilde çalışma sergileyebilmektedir. Korunaklı sistemleri sayesinde personelleri taşıma açısından da rahatlık sağlar. Ayrıca arama kurtarma faaliyetlerinde de kiralık sepetli vinçlerin insan tahliyesinde etkin bir rolü vardır.

Yorum Yap