İstanbul Ferroli Kombi Servis – 444 78 56

0
61

Kombiler sürekli olarak çalışan, karmaşık bir işleyişe sahip olan cihazlardır. Ayrıca çalışma performansı doğalgaz faturasını çok fazla etkileyen bir cihaz türüdür. Bu nedenle bakımlarının aksatılmaması gerekir. Periyodik olarak her sene mutlaka bakımları yapılmalıdır.

Ferroli, en fazla kullanılan kombi markalardan bir tanesidir. Bu nedenle bakımını yapacak birçok servis bulabilirsiniz. Fakat kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir servis bulmak oldukça zor. Çünkü toplumda servislere yaklaşım oldukça tedirginlik içerir. Her servisin dolandırıcı olduğu gibi genel bir algı vardır. Bunun nedeni ise hiç şüphesiz işini hakkıyla yapmayan, özensiz çalışan ve maliyet odaklı yaklaşan servislerdendir. Fakat bu genelleme ile tüm servislere kötü demek yanlış olur. Çünkü önceliği müşteri memnuniyeti olan servisler var.

Özel İstanbul Ferroli Servis bu servislerden biri. Bu nedenle Ferroli marka kombi kullananların ilk tercih ettiği servistir. Kombinizin bakıma ihtiyaç duyduğu ya da arızalandığı durumlarda 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak servisi çağırabilirsiniz.

Ferroli İstanbul servisi İstanbul’un hemen her yerine servis hizmeti sunan, eğitimli ve deneyimli ekiplerden oluşan, bu nedenle de müşterilerinin taktirini kazanan servislerden biri. Özel servis olarak hizmet verdiği için garanti kapsamında ki cihazlara bakmaz. Bakmaları durumunda da garanti kapsamının dışında bakar. Fakat yetkili servislerin özensiz çalışmasından kaynaklı birçok müşteri bu özel servisi çağırarak cihazın bakımını ya da tamirini bu servise yaptırır.

Yorum Yap